آئودی R۸ با تیونینگ Prior Design

۱۳۹۶/۰۳/۱۸      ۱۲۸۱۹


آئودی R۸ به خودی خود یک خودروی اسپرت با قابلیت های یک سوپر اسپرت است و از نظر عملکردی و پرفورمنس حرف های بسیاری برای گفت دارد و سال گذشته نیز به عنوان بهترین خودروی پرفورمنس سال معرفی شد . حالا یک کمپانی تیونینگ به اسم Prior Design دست اقدام جالبی زده و با ارائه ی پکیج استایل زیبایی برای بدنه روحی دوباره به این سوپر کار بخشیده است.

در نمای عقب خودرو این تیونر اقدام به پهن کردن و گلگیر ها و پف دادن آنها کرده است و ورودی های هوا نیز بزرگتر شده اند. نمای خشن و گیرای این هیولای ۱۰ سیلندر با استفاده از دیفیوزر عقب فوق العاده زیبایش نشان می دهد که با یک خودروی تیون شده طرف هستیم.

در نمای کناری نیز Prior Design اقدام به ایجاد یک ورودی هوای کناری کرده است و اما ورودی‌های هوای بیشتر نیز در داخل گلگیرهای جلوی پف کرده و سپر جلوی بازطراحی شده‌ای قرار گرفته است. یک اسپویلر لبه ای نیز به این قسمت اضافه شده است نهایتا کاپوت اصلاح شده ای را می بینیم که رنگ مشکی بسیار به آن نشسته است.

تمامی این قسمت ها از ترکیبات فایبرگلاس-دورافلکس ساخته شده اند و رینگ های ۲۰ اینچی ، کیت سیستم تعلیق و سیستم‌های اگزوز نیز براین زیبایی افزوده اند .

این خودرو به صورت استاندارد با پیشرانه ی ۱۰ سیلندر ۵.۲ لیتری تنفس طبیعی در دسترس است. انتظار داریم نسخه‌ی پایه‌ی جدیدی در سال آتی عرضه شود و احتمالا از همان پیشرانه ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری بای توربوی جدیدترین مدل‌های RS۵ استفاده خواهد کرد. این پیشرانه‌ی کوچک‌تر تأثیر قابل‌توجهی روی بهای آغازین خودرو که هم‌اکنون از ۱۶۲،۹۰۰ دلار می‌باشد خواهد داشت.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
Admin
۱۳۹۶/۰۳/۱۹, ۱۷:۲۴

جالبه