معرفی رسمی مدل Kona پرچمدار کراس اوور های هیوندای

۱۳۹۶/۰۳/۲۶      ۲۹۴۳

کمپانی هوندای با معرفی مدل جدید Kona یکی از پر طرفدار ترین سگمنت های بازار را هدف قرار داده است و طبق شایعات منتشر شده این سازندهٔ کره‌ای تا سال ۲۰۲۰ غیر از Kona، دو کراس‌اوور جدید را هم به بازار عرضه خواهد کرد که یکی کوچک‌ترین و دیگری بزرگ‌ترین کراس‌اوور در سبد محصولاتش خواهد بود.

حدس می زنیم کراس اوور بزرگ تر نمونه ی فول سایز سه ردیفه باشد و جایگزین نسخه ی سانتافه گرند شود .

آقای «Chung Eui-sun» در این رابطه اعلام کرده است : «هم اکنون زمان آن رسیده است تا ما سری کاملی از کراس‌اوورها را داشته باشیم تا بتوانیم به نیازهای خریدارانمان پاسخ دهیم».
هیوندای ایالات متحده را بزرگترین بازار این کراس اوور می داند و با ارائه ی نمونه های بزرگتر و کوچکتر که در بالا به آنها اشاره شد سبد محصولاتش را تکمیل خواهد کرد.البته قبلاً هیوندای با مدل وراکروز در این کلاس حضور داشت ولی در سال ۲۰۱۳ مدل جدید گرند سانتافه را جایگزین آن کرد.
امروزه خریداران ، بخصوص در آسیا و اروپا به دنبال خودرو های کوچکتر هستند و به همین منظور هیوندای قصد دارد در سگمت کراس اوور های کلاس A نیز وارد شده و مدل هایی در این بخش را به بازار عرضه کند چرا که با توجه به پتانسیل بازار حدس زده می شود که خودرو های این چنین به فروش مناسبی دست یابند!

با معرفی این خودرو انتظار داریم دیگر محصولات کراس اوور هیوندای نیز با طراحی کم و بیش مشابه ارائه شوند و خط طراحی هیوندای برای کراس اوور ها ثابت قدم بماند .
آقای «Luc Donckerwolke» این اطمینان را داده است که در این زمینه هیچ کپی‌ای در کار نخواهد بود. شباهت‌ها بین تمامی کراس‌اوورهای هیوندای مشهود خواهد بود اما آن‌ها هرگز یک کُنا با اندازه‌های مختلف نخواهند بود.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر