معرفی لکسوس LS مدل ۲۰۱۷

۱۳۹۶/۰۷/۰۷      ۲۶۴۴


پنجمین نسل از سدان فول سایز لکسوس یعنی LS در ماه ژانویه معرفی شد ولی برای جزئیات دقیق و قیمت آن باید تا کنون صبر می کردیم و حالا این خودرو به طور کامل معرفی شده است و در ادامه به بررسی دقیق آن در اتونت می پردازیم!
این خودرو به طور قابل توجهی از نسل قبلی خود بزرگتر است و این در حالی است که وزن آن کاهش یافته و تکنولوژی ها و تجهیزات ایمنی بیشتری بر روی آن ارائه شده است.
دو تیپ مطرح آن یعنی نمونه های LS۵۰۰ و LS۵۰۰h به ترتیب دارای ۴۱۵ و ۳۵۴ اسب بخار قدرت هستند و در هر صورت شتاب صفر تا صدی زیر ۵.۵ ثانیه ای خواهید داشت .البته اگر دقیق‌تر باشیم باید گفت مدل هیبریدی شتاب ۵.۴ ثانیه‌ای داشته و مدل تنفس طبیعی با چرخ‌های محرک در عقب این رکورد را به ۴.۵ ثانیه بهبود می‌بخشد.

لکسوس با ارائه ی پکیج F اسپورت برای این خودرو نمای آن را اذهان ماندگار ساخته و  این پکیج نه تنها باعث بهبود هندلینگ شده بلکه شامل رینگ‌های ۲۰ اینچی انحصاری، ترمزهای بزرگ‌تر در جلو و عقب و بهبود برخی تنظیمات شاسی است.

البته اگر به دنبال نمونه ی بنزینی آن باشید می توانید پکیج پرفورمنس را نیز انتخاب کنید که باعث انتخاب سیستم VGRS، فرمان پذیری فعال چرخ‌های عقب و پایدارکننده فعال می‌شود.

این خودرو از نظر ایمنی به گونه طراحی شده تا عملکرد بهتری در ۴ دلیل اصلی تصادفات منجر به فوت را ارائه کند . این موارد عبارت اند از : تصادف‌های مرتبط به پیاده‌ها، انحراف خودرو از جاده، برخورد در تقاطع‌ها و برخوردهای از عقب.

مهندس ارشد طراحی و تولید این خودرو در این رابطه می گوید :
ما LS را برای درجه ی یک بودن در حوزه ی تکنولوژی های ایمنی پیشرفته طراحی کرده ایم!


دو سیستم ایمنی پیشرفته در این خودرو ترکیب شده اند که به ترتیب شامل Safety System+ و Safety System+ A می شوند!سیستم اولی دارای تجهیزاتی چون تشخیص عابران پیاده، کروز کنترل راداری دینامیک، نوربالای هوشمند، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار خروج خودرو از خط می‌باشد.در سیستم دومی تمامی تجهیزات بالا به علاوه هشدار عابران پیاده، دستیار فرمان پذیری فعال، هشدار ترافیک جلو و دستیار علائم جاده را دریافت می‌کنید.

این خودرو دارای سامانه ی Enform App Suite ۲.۰ لکسس که که راننده و سرنشینان اجازه می دهد تا دسترسی به برنامه‌های موبایل با استفاده از صفحه‌نمایش کنسول مرکزی خودرو داشته باشند و  به لطف وای فای ۴G LTE، حداکثر ۵ وسیله می‌توانند به اینترنت وصل شوند.

برای این خودرو بهای پایه ی ۷۵ هزار دلاری در نظر گرفته شده است نسل جدید لکسس LS ارزان‌تر از رقبای کلیدی خود یعنی ب ام و سری ۷ (۸۳۱۰۰ دلار) و مرسدس بنز S کلاس (۸۹۹۰۰ دلار) می‌باشد.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
shayan72
۱۳۹۶/۰۷/۲۲, ۰۶:۲۲

نماي عقبش اصلا جالب نيست برعكس جلوشو خيلي دوست دارم

Admin
۱۳۹۶/۰۷/۰۸, ۱۵:۲۸

نييتين