ایده هایی برای چیدمان و رنگ مبلمان چستر
ایده هایی برای چیدمان و رنگ مبلمان چستر

ایده هایی برای چیدمان و رنگ مبلمان چستر ، استفاده از مبلمان چستر چرم در فضایی به سبک صنعتی و مدرن، جوی آرام ایجاد می کند، چرا که از این مبلمان می توان برای جداسازی قسمت های مختلف فضا استفاده کرد و هم چنین از هر زاویه ای که به آن ها نگاه شود ظاهری زیبا خواهند داشت. در فضایی به این سبک می توان برای صرفه جویی در مخارج، یک مبلمان دست دوم چرم به رنگ های قهوه ای، آبی یا سبز نیز تهیه کرد. برای دیزاین چنین فضایی نیز می توان از چمدان یا صندوقچه های قدیمی استفاده نمود.

دیوارهای آجری شکل

استفاده از دیواری با نمای آجری به عنوان پس زمینه برای مبلمان چستر، ایده مناسبی می باشد. استفاده از لوازم تزئینی کوچک در چنین فضایی را از یاد نبرید. پیشنهاد طراحان داخلی به شما استفاده از فرش های بزرگ و نرم می باشد. برای داشتن فضایی دلنشین می توان از کوسن نیز استفاده کرد.

قرینه سازی مبل چستر

نوع دیگری از چیدمان مبلمان چستر، استفاده از دو مبلمان هم شکل در مقابل یکدیگر می باشد. برطبق نظریه بعضی از طراحان دکوراسیون داخلی، این چیدمان برای فضاهای رسمی و اداری نیز کارامد می باشد، اما با این حال پیشنهاد ما استفاده از این چیدمان در خانه های سنتی که کارهای هنری زیبایی در آن ها استفاده شده است می باشد. به علاوه، چیدمانی به این شکل فضایی مناسب برای گپ و گفت افراد خانه به وجود می آورد.

استفاده از مبلمان چستر در اتاق خواب

امروزه انواعی از مبلمان چستر با اندازه های کوچک در دسترس می باشند، که استفاده از آن ها برای اتاق خواب های لوکس مناسب می باشد. در حقیقت به کارگیری این مبلمان به جای استفاده از پاتختی بسیار مناسب می باشد.

استفاده از مبل چستر ترک

مبل چستر ترک از باکیفیت ترین انواع مبل در بازار محسوب می شود که از متریال بسیار مرغوب و درجه یکی در تولید آن استفاده شده است. مبل های چستر ترکی بسیار زیبا هستند و از بهترین انواع پارچه در ساخت آن ها استفاده شده است. از ویژگی های بارز مبلمان چستر ترک می توان به راحتی بیش از حد آن اشاره نمود. این راحتی به دلیل استفاده از الیاف درجه یک در قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه مبل می باشد.

استفاده از مبل چستر چرمی سفید

اگر در دکوراسیون داخلی خانه خود از رنگ های گرمی مانند نارنجی و قرمز استفاده کرده اید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مبلمان چستر چرمی به رنگ سفید یا رنگ های خنثی می باشد.

استفاده از مبل چستر طوسی

رنگ طوسی از جمله رنگ های خنثی محسوب می شود که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و به وفور از آن در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. بی شک استفاده از این رنگ مبل چستر نیز می تواند زیبایی منحصربفردی را به خانه شما وارد کند. به منظور ایجاد هماهنگی و تلفیق سایر المان ها با مبل چستر طوسی می توانید از رنگ های سفید، مشکی، آبی، صورتی و طیف های مختلف دیگر رنگ طوسی و خاکستری به عنوان رنگ مکمل مبل خود استفاده نمایید.

استفاده از مبل چستر چرمی مشکی

مبلمان چستر چرمی به رنگ مشکی بسیار زیبا هستند و برای دکوراسیون خانه هایی به سبک کلاسیک، مدرن، مینیمال و اسپرت گزینه ای ایده آل و منحصربفرد محسوب می شوند. تلفیق مبلمان چرمی مشکی با المان هایی به رنگ سفید می تواند به زیباتر شدن محیط کمک زیادی کند. امروزه مبلمان چسترفیلد با چرم مشکی طرفداران بسیاری یافته و خود را در دکوراسیون داخلی خانه ها جای داده است.