مبلمان چستر چه ویژگی هایی دارد و برای خرید آن به چه نکاتی باید توجه کرد
مبلمان چستر چه ویژگی هایی دارد و برای خرید آن به چه نکاتی باید توجه کرد

مبلمان چستر چه ویژگی هایی دارد و برای خرید آن به چه نکاتی باید توجه کرد، با نگاهی به تکامل طرح های این نوع مبلمان می توان به این نتیجه رسید که استفاده از مخمل هایی به رنگ تیره مانند آبی تیره، قرمز تیره، قهوه ای و سبز زمردی، زیبایی چشمگیری به این نوع مبلمان می بخشد. استفاده از مبلمان چستر در فضای مدرن نیز می تواند ظاهری چشم نواز ایجاد کند. برای استفاده از این مبلمان در طراحی مدرن، رنگ های روشن و سرزنده مانند قرمز، نارنجی و آبی روشن را انتخاب نمایید. رنگ مبلمان چسترفیلد در خانه هایی به سبک معاصر، از میان رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری روشن انتخاب می شود.

پایه های تزئین شده

مبلمان چسترفیلد به دلیل ویژگی هایی از جمله پایه های قوسی شکل و شیک، شناخته شده می باشند. انتخاب این مبلمان این امکان را به شما می دهد که در صورت دلخواه به جای استفاده از رنگ چوب برای پایه های آن ها، هر رنگی که مطابق سلیقه و دکوراسیون منزل شما می باشد را سفارش دهید.

انتخاب محل مناسب برای قرار دادن مبلمان چستر چرمی

قبل از اقدام به هرگونه خرید مبلمان چرمی، بهتر است انواعی از آن که به خوبی با طراحی خانه هماهنگی دارد، انتخاب نمایید. مبلمان چستر چرمی، مبلمانی زیبا و راحت می باشد و هیچ گاه قدیمی نمی شود و در صورت مراقبت های درست می توانید سال ها از آن استفاده نمایید. به همین منظور در ابتدا محل صحیح برای قرار دادن این مبلمان را انتخاب نمایید. برای مثال، این گونه مبلمان ها باید دور از پنجره و وسایل گرمایشی قرار گیرند. به این منظور می توانید از یک متخصص در این زمینه نیز کمک بگیرید.

اندازه مبلمان

مبلمان چستر از انواع مبلمان است که در مرکز قرار می گیرد و به دلیل دارا بودن این ویژگی، باید ابعاد بزرگ و تاثیر گذار داشته باشد. تکیه گاه و دسته های این مبلمان دایره ای شکل و چشم نواز بوده و طول بدنه اطراف آن باید 11 اینچ درازا داشته باشد. انواع کوتاه تر آن ها برای خانه هایی که با محدودیت فضایی روبه رو هستند، مناسب می باشد.

استفاده از رنگ های سر زنده

از دیگر ویژگی های انتخاب مبلمان، انتخاب رنگ های تاثیر گذار می باشد. برای مثال ممکن است این گونه به نظر آید که رنگ خردلی برای این گونه مبلمان جذاب تر از رنگ های خنثی می باشد. رنگ هایی مانند خاکستری تیره، بنفش و سبز آبی می توانند به عنوان انتخاب های مناسبی در نظر گرفته شوند. فقط باید توجه داشته باشید که رنگ مبلمان با رنگ دیوارها هماهنگی داشته باشد.

چیدمان به سبک میانه قرن

مبلمان چستر از آن دسته وسایلی است که با دیگر وسایل موجود در اتاق، به راحتی تطبیق می پذیرد. برای مثال، استفاده از مبلمان چستر در اندازه های بزرگ، برای چیدمان هایی به سبک میانه قرن مناسب می باشد. ترکیب این مبلمان با پرده های مدرن باعث ایجاد سرزندگی در فضا می شود.

انتخاب رنگی همسان با دیوارها

برای انتخاب رنگ مبلمان، بهتر است از رنگی همسان با رنگ دیوارها استفاده نمایید. این ترفند برای افرادی که قصد دارند از کارهای هنری بر روی دیوار استفاده نمایند و ظاهری شبیه به یک گالری ایجاد کنند بسیار مناسب می باشد. برای اجتناب از هم رنگ بودن وسایل، رنگ صندلی و پارچه ها را متضاد یکدیگر انتخاب نمایید.