نکات و مواردی که در استفاده و تزئین مبلمان چستر می توان از آنها استفاده کرد
نکات و مواردی که در استفاده و تزئین مبلمان چستر می توان از آنها استفاده کرد

نکات و مواردی که در استفاده و تزئین مبلمان چستر می توان از آنها استفاده کرد، مبلمان چستر به راحتی با هر اتاق نشیمنی ست می شود و استفاده از آن ها در هر قسمتی باعث ایجاد جذابیت در آن فضا می شود. این نوع مبلمان انواع مختلفی دارد و به راحتی با انواع طراحی ها تطبیق می شود. لازم است بدانید، با استفاده از مبلمان چستر می توان اتاق را به دو فضای مجزا تبدیل کرد. برای این که استفاده از مبلمان باعث جلب توجه بیشتر افراد شود، آن ها را در مرکز قرار دهید. با ما همراه باشید تا نکات و مواردی را در مورد فضا و مکان هایی ک می توانید در انجا از مبل چستر استفاده کنید، آشنا کنیم.

تزئین به وسیله کوسن های رنگی

از کوسن ها تنها به خاطر راحتی آن ها بر روی مبلمان استفاده نمی شود، بلکه استفاده از آن ها تاثیر زیادی در زیبایی فضای خانه نیز دارد. هم چنین با استفاده از کوسن ها می توانید به فضایی که در آن از رنگ های خنثی استفاده شده است، رنگ و سرزندگی ببخشید و با این کار مبلمان را به مرکز اصلی توجه در فضای اتاق تبدیل نمایید. می توانید بسته به رنگ مبلمان، از کوسن های مختلف استفاده نمایید. برای مثال استفاده از کوسن هایی به رنگ های کرمی، لیمویی و سفید، باعث زیبایی بیشتر مبلمان های قهوه ای رنگ می شوند. برای داشتن ظاهری دراماتیک، استفاده از کوسن های آبی، سبز و حتی قرمز به شما پیشنهاد می شود.

انتخاب کوسنی به رنگ طلایی روی مبلمانی که پارچه کرمی یا قهوه ای دارد و یا در ساخت آن از چرم طلایی استفاده شده است، باعث ایجاد ظاهری زیبا می شود. توجه داشته باشید که از تعداد محدودی کوسن استفاده نمایید، چرا که استفاده از تعداد زیاد آن ها باعث می شود زیبایی مبلمان به چشم نیاید. در حقیقت حتی استفاده از یک عدد کوسن در قسمت میانی مبلمان می تواند کافی باشد. اگر اندازه مبلمان بزرگ است، از سه عدد کوسن در یک طرف مبلمان استفاده نمایید و طرف دیگر را خالی بگذارید. البته این روش به عنوان قاعده کلی مد نظر گرفته نمی شود و شما می توانید از ایده های شخصی خود برای زیباسازی مبلمان چستر استفاده نمایید.

ایجاد فضای گپ و گفت با استفاده از مبلمان چستر

برای ایجاد فضایی دنج و مناسب برای مکالمه افراد از دو مبلمان چستر در مقابل یکدیگر استفاده نمایید. برای خلق زیبایی بیشتر، می توانید از چیدمان این مبلمان در اطراف شومینه و استفاده از چند گل میز در کنار آن ها بهره بگیرید.

ایجاد فضایی کلاسیک با استفاده از وسایل چوبی و آباژور

از نظر بیشتر افراد، مبلمان چستر برای فضاهای سنتی مناسب می باشد و آنچه که سریعا در ذهن آن ها نقش می بندد استفاده از قفسه کتابی مجلل یا وسایل چوبی در کنار آن ها می باشد. این بدان معناست که تنها با استفاده از کتابخانه ای چوبی و دو آباژور بلند در دو طرف مبلمان، می توان اتاق نشیمن ساده را به حالت کلاسیک تبدیل کرد.

استفاده از فرش به همراه مبلمان چستر

تلفیق فرش و مبلمان چستر زیبایی خاصی در پی دارد. اگر به استفاده از فرش فکر می کنید، باید به دنبال الگوهای بزرگ و جذاب باشید. استفاده از چنین فرشی باعث ایجاد فضایی دنج برای هم صحبتی خانواده و دوستان می شود. برای استفاده از فرش در فضایی به سبک معاصر، از فرش های رنگی استفاده کرده و آن را زیر مبلمان و یا در قسمت جلوی آن بیندازید.