فولکس واگن آماروک کارلکس دیزاین

جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ساعت ۱۴:۵۳

اگر فکر می‌کنید استفاده از متریال باکیفیت باعث می‌شود از خودروی خود لذت بیشتری ببرید قطعاً پروژه‌ی کارلکس دیزاین را که روی پیکاپ فولکس واگن آماروک پیا... با اتونت همراه باشید.

تاریخ رسمی رونمایی BMW ۸ Series

جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ساعت ۱۴:۴۲

خبر های رسمی حاکی از این است که خودرو ساز باواریایی (BMW) تاریخ عرضه سری ۸ خود را اعلام کرده و دوستداران و متقاضیان خرید کوپه های لوکس اسپرت را به صبو... با اتونت همراه باشید.

معرفی کانسپت الکتریکی بیوک اینسپایر

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۵:۳۵

دنیای خودرو با سرعت زیادی به سمت برقی شدن میرود این حربه برای بعضی خودرو سازان که رو به افول هستند مثل بیوک طلیعه ی امید میباشد و از همین راه است که ... با اتونت همراه باشید.

آماروک با اسب بخار اضافی

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۵:۰۵

آماروک بدون شک یکی از بهترین پیکاپ های حال حاظر در سگمنت خود است با این که سابقه ای ندارد و ادعایی هم نداشت و ندارد اما واقعا پیکاپ خوبی از آب درآمده ... با اتونت همراه باشید.

معرفی M۲ Competition

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۴:۲۰

کمپانی های خودروسازی خوب خودرو های خوب تولید میکنند اما کمپانی های دیگری هم هستند که خودرو های خوب خود را بهتر میکنند نمونه این خودروسازها BMW است که ... با اتونت همراه باشید.

نیسان تررا راهی کشور اژدها

چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ساعت ۱۱:۵۲

در بین خودرو سازان مرسوم است که از پلت فرم پیکاپ های معروف شاسی بلند های ارزان قیمت تولید میکنند مثل تویوتا فورچونر و در جدیدترین این اقدام ها نیسان ب... با اتونت همراه باشید.

گلف gti در راه ایران

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ساعت ۱۵:۴۲

اوج و قله ی هاچ بک ها جاییست که فولکس واگن گلف قرار دارد اصولا حکمران گلف است . مردم گلف را دوست دارند زیرا خودروی بالغی شده مثل پسر بالغ خانواده که... با اتونت همراه باشید.

معرفی ماکسیمای جدید

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ساعت ۱۵:۱۹

ما ماکسیما رو خوب میشناسیم خودروی محبوب دهه ی ۸۰ برای ما هنوز هم خاطره انگیز است و البته هنوز هم با توجه به توقف تولید بازار دست دوم بسیار خوب و داغی ... با اتونت همراه باشید.

رقیب m۳ از ایتالیا می آید

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ساعت ۱۴:۵۶

اگر شما به من بگویید تا با یک کلمه مفهوم اصالت زیبایی قدمت و لذت را بیان کنم من به شما میگوییم آلفارومئو باور کنید خودرو های ایتالیایی یک چیزی مافوق ... با اتونت همراه باشید.

رونمایی از وایکینگ برقی

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ساعت ۱۴:۲۸

بارها اثبات کردیم که آینده خودرو باسوخت های پاک گره خورده و این الزام باتوجه به استقبال روز افزون مشتریان برای کمپانی ها مقبولیت ایجاد میکند و عامل ا... با اتونت همراه باشید.

معرفی جگوار f type در مدل ۲۰۱۹

يکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ساعت ۱۵:۵۷

جگوار تقریبا ۶ سال پیش با تولید F type از طراحی قدیمی غیر جذاب و قدیمی خود فاصله گرفت بازار های فروش را تکان داد سود خوبی از فروش این مدل آیدش شد و ت... با اتونت همراه باشید.

معرفی نسخه ی فیس لیفت مالیبو نسل نهم

يکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ساعت ۱۵:۳۸

مالیبو طی تاریخ طولانی خود فرازوفرودهای بسیاری از سر گذرانده است. نسل اول که شاید بتوان گفت نسخه‌ای از شورولت شِوِل (Chevelle) به‌حساب می‌آمد، در مدل‌... با اتونت همراه باشید.

۱۰۰ کیلومتر در کمتر از ۲ ثانیه

شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ساعت ۰۵:۱۴

جدیدا اپیدمی تولید ابر خودرو و سوپر اسپرت های برقی فراگیر شده خواه از طرف یک سازنده ی مشهور خواه از طرف یک سازنده ی غیر مشهور دلیل آن هم راندمان بالای... با اتونت همراه باشید.

مقایسه دو خودرو خواستنی

جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ساعت ۱۶:۴۰

چهار در های کوپه و لوکس بسیار مورد توجه هستندسگمنتی که ابداع کننده آن مرسدس می باشد و جنگی را به راه انداخت که حالا حالا ها پیروزی نخواهد داشت جایی که... با اتونت همراه باشید.

مدلی جدید از خانواده A۶ رونمایی شد

جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ساعت ۱۴:۵۲

چیزی که در مورد آئودی قابل توجه هست این میباشد که به پشتوانه گروه فولکس واگن پیشرفته بسیار خوبی داشته آئودی تا حدودی نسبت به رقبا بی حاشیه تر میباشد خ... با اتونت همراه باشید.

فیس لیفت کامارو برای سال ۲۰۱۹

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ساعت ۰۸:۲۳

کامارو جز معدود خودرو هایست که شهرتش از شهرت برند سازنده اش فراتر رفته مدلی که به شدت توانایی یک برند شدن را دارد همیشه زیبا بوده و همیشه خشونت ذاتی... با اتونت همراه باشید.

دستورالعمل های مهم در زمان بریدن ترمز

چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ساعت ۱۵:۲۵

فکرش را بکنید بعد از یک روز کاری با خودرو به سمت منزل در حرکت هستید که متوجه میشوید ترمز خودرو کار نمیکند خروجی بزرگراه به سمت منرل را رد میکنید دچار ... با اتونت همراه باشید.

رونمایی فورد فوکس ۲۰۱۹

چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ساعت ۱۴:۳۳

فورد فوکوس خودرویی کامپکت محصول کمپانی فورد است که از سال ۱۹۹۸ تا کنون در چونگ‌کینگ، جمهوری خلق چین، آرژانتین، مکزیک، پرتوریا، آفریقای جنوبی، آلمان، ف... با اتونت همراه باشید.

سانگ یانگ تیوولی XLV ۲۰۱۸

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ساعت ۱۶:۱۱

همیشه در ابتدای خرید خودرو دوست داریم پولی را که به عنوان بهای خودرو پرداخت میکنیم کمتر از ارزش خودرو در نظر ما باشد یعنی میخواهیم خودرو ی ما ارزش خری... با اتونت همراه باشید.

بررسی بی ام و M۵

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ساعت ۱۵:۳۱

بی ام و m۵ همیشه جنجالی بوده مشتریهای خاص خود را دارد از خود نمایی به دور بوده و جلوه بصری حیرت انگیز نداشته اما عرش پیشرانه اش از صد ها متر دور تر هم... با اتونت همراه باشید.