اختصاص سهیمه سوخت به خودروهای فرسوده

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ساعت ۲۱:۱۳

طبق گفته مسئولان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران، نحوه‌ی اختصاص سهمیه سوخت به خودروهای فرسوده در کارگروهی در حال بررسی است و نتایج آن به‌زودی اطلا... با اتونت همراه باشید.

درخواست صدور کارت سوخت در روزهای تعطیل هم امکان پذیر است

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ساعت ۲۰:۵۲

شهرام رضایی مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه طرح استفاده از کارت سوخت در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است، اظهار کرد... با اتونت همراه باشید.

چه کنیم اگر وسیله ای در تاکسی جا گذاشتیم

شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ساعت ۱۶:۵۴

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کالای ارزشمندی را در تاکسی‌ جا بگذارید. کالا، شیء یا وسیله‌ای که گاهی حتی راننده هم از حضور آن بی‌اطلاع است و از طری... با اتونت همراه باشید.

تاثیر افزایش بهای بنزین بر قیمت خودرو

شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ساعت ۱۶:۴۴

یک کارشناس خودرو درباره تاثیر افزایش بهای بنزین بر قیمت خودرو تاکید کرد: آثار تورمی جهش قیمت بنزین منجر به افزایش بهای همه کالا‌ها از جمله خودرو خواهد... با اتونت همراه باشید.

تحلیل‌ی پیرامون ۳۰۰۰ تومانی شدن قیمت بنزین

جمعه ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ساعت ۱۵:۳۷

قیمت بنزین از ساعات اولیه روز ۲۴ آبان ۹۸ به ۳۰۰۰ تومان افزایش پیدا کرد و حواشی زیادی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مختلف داشت. این افزایش قیمت باعث ... با اتونت همراه باشید.

افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ساعت ۱۷:۴۶

از غروب روز گذشته (چهارشنبه مورخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸) خبرهای گوناگونی از برخی منابع به دست رسانه ها رسیده است. اما هیچ کدام از این خبرها تایید شده نیستند و س... با اتونت همراه باشید.

توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ از خرداد ۹۹

سه شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ساعت ۱۶:۰۲

رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام کرد که تولید پراید و پژو ۴۰۵ از سال ۹۹ متوقف خواهد شد و احتمالاً خودروهای دیگری نیز در آینده به این جمع می‌پیوندند. ... با اتونت همراه باشید.

آغاز شرایط فروش متنوع ایران خودرو

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ساعت ۲۱:۴۹

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگیهاي مجاز می رساند شرایط پیش فروش عادي شرکت ایران خودرو ازساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱/۰۸/۱۳۹۸ آغاز ... با اتونت همراه باشید.

طرح فروش اقساطی جدید ایران خودرو ویژه ۱۹ آبان

شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ساعت ۱۷:۱۶

شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه آغاز می شود. به گزارش پرشین خودرو، با هدف جلوگیری ا... با اتونت همراه باشید.

درخواست خودروسازان برای حذف فیلتردوده خودروهای دیزلی

جمعه ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ساعت ۱۳:۳۷

رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این سازمان پس از جمع‌بندی‌های نهایی مجدد تاکید کرد که با حذف فیلتر دوده روی خودروهای دیزلی... با اتونت همراه باشید.

تحویل حدود ۵۰ هزار خودرو به مشتریان در ۱ ماه

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ساعت ۱۳:۵۶

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از تحویل حدود ۵۰ هزار دستگاه خودرو به مشتریان در مهرماه ۹۸ خبر داد و گفت: با توجه به تاکید مدیریت ارشد گرو... با اتونت همراه باشید.

گلایه مشتریان از روند تحویل خودروها!

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ساعت ۱۳:۵۱

در حالی که خودروسازان کشور از به روز شدن تعهدات خود خبر می‌دهند، هنوز هم بخشی از ثبت‌نام‌کنندگان موفق به دریافت خودروهای خود نشده و نسبت به بدعهدی ایر... با اتونت همراه باشید.

تاکسی ها در چه شرایط می توانند به استخدام تاکسی های اینترنتی درآیند؟

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ساعت ۱۲:۲۹

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که در چه شرایطی شرکت‌های اسنپ و تپسی می‌توانند از تاکسی‌های شهرداری تهران استفاده کنند. به گزارش ایسنا... با اتونت همراه باشید.

عدم تعادل بین عرضه و تقاضا دلیل گرانی خودرو است

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ساعت ۲۳:۲۷

وزیر صمت گفت: خوشبختانه این روزها فضای سرمایه‌گذاری در بازار خودرو تصحیح شده است و دیگر آن دسته از خریدها که از سر نیاز نیست و برای انباشت سرمایه است ... با اتونت همراه باشید.

برخورد قضایی با صاحبان کارت سوخت مفقودی

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ساعت ۲۳:۰۸

شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار داشت: استفاده از کارت های سوخت به صورت دائم به ویژه در شهرها و استان های مرزی پ... با اتونت همراه باشید.

خودروهای داخلی خریدار ندارند ولی کماکان گران شده‌اند

شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ساعت ۲۲:۱۲

بازار خودروهای داخلی که چند ماهی بود با روند نزولی مواجه شده بود و بسیاری از محصولات این بازار نسبت به قیمت فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری افت بسیار ... با اتونت همراه باشید.

نباید خودرو را قبل از تعویض پلاک با وکالت بخریم

جمعه ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ساعت ۱۶:۰۶

خرید و فروش خودرو این روزها از وضعیت خوبی برخوردار نبوده ولی با این حال همین وضعیت فعلی نیز بعضی از سودجویان را برای کلاه گذاشتن بر سر مردم وسوسه می‌ک... با اتونت همراه باشید.

علت طولانی شدن صف در جایگاه های بنزین

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ساعت ۲۳:۰۲

عضو اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: طولانی شدن صف در جایگاه های بنزین به علت کاهش سقف سوختگیری با کارت جایگاه داران است. ناصر رئیسی فرد عضو اتحادیه جا... با اتونت همراه باشید.

قیمت بنزین در سال جاری چه سرنوشتی خواهد داشت ؟

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ساعت ۱۶:۴۴

از سال‌ گذشته زمزمه افزایش قیمت سوخت، سهمیه‌بندی بنزین و استفاده از کارت‌سوخت به گوش می‌رسید. این روزها همزمان با احیای کارت‌سوخت، زمزمه افزایش قیمت و... با اتونت همراه باشید.

پرداخت کرایه تاکسی‌ها به زودی الکترونیکی می‌شود

سه شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ساعت ۱۸:۳۸

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: طرح هم پذیرندگی پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در مراحل نهایی قرار دارد و این طرح تا پایان پاییز اجرایی خ... با اتونت همراه باشید.

//