سهمیه‌بندی قطعی بنزین

شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ساعت ۲۲:۳۱

سوخت یکی از ارکان اساسی اقتصاد است.قیمت سوخت مطمئنا بر قیمت بسیاری از موارد تاثیر مستقیم خواهد داشت سوالی که اینجا مطرح میشود این است که آیا واقعا حال... با اتونت همراه باشید.

افزایش قیمت CNG

شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ساعت ۰۰:۰۰

قیمت سوخت CNG از ابتدای خرداد سال جاری، ۳۹ تومان افزایش خواهد یافت که تقریبا ۹ درصد قیمت فعلی آن است. بنابر اعلام حمید قاسمی، مدیر طرح CNG کشور، نرخ... با اتونت همراه باشید.

انتظار افزایش ۳۵ درصدی برای قیمت رسمی لاستیک خودرو

جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ساعت ۲۳:۳۰

صنعت تایر کشور یکی از صنایع دیر پا محسوب میشود که همواره نقش بسیار مهمی در تأمین نیاز داخلی مصرف کنندگان به لاستیک‌های مورد استفاده در انواع خودروهای ... با اتونت همراه باشید.

یک ماه دیگر تا دو نرخی شدن بنزین

سه شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ساعت ۲۳:۰۹

بله بالاخره خبر بد رسید دوستان عزیز دولتی تصمیم گرفتند که در این دوران سختی جای مرهم نمک بر زخم مردم بپاشند و بنزین را هم گران کنند امیدواریم این اتفا... با اتونت همراه باشید.

هر دم از این باغ بری میرسد

شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ساعت ۲۳:۰۱

واقعا برازنده احوال این روزهای ماست که بگوییم هر دم از این باغ بری میرسد تازه تراز تازه تری میرسد این نحوه ی مدیریت بازار خودرو واقعا مایه ی شرم ساریس... با اتونت همراه باشید.

فروش فوری تنظيم بازار محصولات ايران خودرو در سال ۹۸

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ساعت ۲۲:۳۶

فروش فوری برای تنظیم بازار سخنی پر از حاشیه است و به باور بسیاری از کارشناسان خودرو تاثیر مثبتی که ندارد هیچ تاثیر منفی هم دارد اما به هر حالمدیر بازا... با اتونت همراه باشید.

بازار خودرو مرده است

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ساعت ۲۲:۲۵

رانت بازی دلالی و دلال پروری معضلات بسیار خطرناک صنعت خودروی ایران است و دست برخی از مسئولان بلند پایه هم در این فاجعه کاملا هویداست البته عمق فاجعه ی... با اتونت همراه باشید.

با قیمت گذاری در حاشیه بازار ، همای سعادت بر بام خودروسازان نشسته است!

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ساعت ۱۱:۳۳

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام می کند در صورتی که مدیریت خودروسازی دقیق، مناسب و سنجیده باشد امسال می تواند سال بسیار خوبی برای خود... با اتونت همراه باشید.

گران‌ترین خودروهای خارجی حاضر در بازار ایران

جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ساعت ۲۳:۵۹

قیمت خودروهای خارجی که روزگاری در همین نزدیکی در حوالی ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان نوسان داشت، حالا وارد قیمت‌هایی شده است که عملا دسترسی بسیاری از مردم ر... با اتونت همراه باشید.

سال ۹۷، سال بی برنامگی دولت در صنعت خودرو

سه شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ساعت ۰۹:۵۹

فربد زاوه، کارشناس صنعت خودرو معتقد است سال ۹۷ را باید سال بی برنامگی دولت دانست. رفتاری که فارغ از موضوع تولید در حوزه تجارت نیز، ناشی از بی برنامگی ... با اتونت همراه باشید.

جزئیات کمک دولت به مالکان خودروهای آسیب دیده سیل شیراز

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ساعت ۱۶:۲۴

بنا به اخبار منتشر شده در خصوص خودروهای آسیب دیده در سیل شیراز، میزان خسارت وارد شده به این خودروها به صورت کارشناسی ارزیابی شده و مالکانی که پیش از ا... با اتونت همراه باشید.

هشدارهای فنی در مورد رانندگی در برف و باران

شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ساعت ۰۲:۳۲

سرهنگ نادر رحمانی در این باره اظهار کرد: برای پیشگیری از وقوع حوادث ترافیکی در محورهای مواصلاتی که جاده‌ها لغزنده هستند، باید نکات ایمنی را در نظر بگی... با اتونت همراه باشید.

اختلاف مجلس و دولت بر سر دلایل گرانی خودرو

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ساعت ۲۲:۴۸

بعد از یک ثبات نسبی در پاییز، قیمت خودرو دوباره سربه فلک کشید. با شروع تحویل خودرو از سوی خودروسازان با قیمت قبلی و تداوم ابهامات در خصوص نحوه قیمت‌گذ... با اتونت همراه باشید.

تا اواخر امشب وارد جاده ها نشوید

سه شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ساعت ۱۳:۳۱

با آغاز باران های سیل آسا در اکثر استان ها، ستاد بحران کشور از مردم خواسته تا اواخر امشب سفرهای برون شهری خود را انجام ندهند و از مراجعه به جاده های ک... با اتونت همراه باشید.

شرط و شروط فعالیت لادا در ایران

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ساعت ۲۳:۱۹

در حالی که در دور جدید تحریم‌ها، رنو و پژو بار دیگر بازار خودروی کشور را ترک کردند، از پرداخت غرامت توسط این دو خودروساز نیز خبری نیست. خطوط تولیدی بر... با اتونت همراه باشید.

تأکید روی مصرف CNG برای کاهش مصرف بنزین

شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ساعت ۱۳:۱۷

استفاده از CNG در سبد مصرف، موضوعی تازه در دستگاه‌های متولی نیست، اما تأکید روی این موضوع می‌تواند سرفصلی تازه در ادبیات سودبری از حامل‌های جدید انرژی... با اتونت همراه باشید.

مسافران نوروزی حتما این نکات را بخوانند

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ساعت ۲۲:۵۰

مسافران نوروزی حتما این نکات را بخوانندپرشین خودرو: سازمان آتش‌نشانی تهران از شهروندان خواست تا به منظور حفظ سلامت خود به نکات ایمنی توجه بیشتری داشت... با اتونت همراه باشید.

طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز ۹۸ اجرا می‌شود؟

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ساعت ۰۸:۴۰

با شروع سال جدید و ورود به نوروز ۹۸ بسیاری از مردم به دنبال پاسخ این سوال هستند که نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در این ایام چگونه خواهد بود و چه ... با اتونت همراه باشید.

شرایط نوروزی حمل خودرو با قطار اعلام شد

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ساعت ۰۹:۱۵

شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی همه‌روزه خدمتی را به مسافران ارائه می‌دهند که در ایام نوروز بیش‌ازپیش باید موردتوجه هم‌وطنان قرار گیرد و آن‌هم جابه‌جایی خودرو ... با اتونت همراه باشید.

حذف پرداخت نقدی عوارض در چند آزادراه کشور از ۲۸ اسفند

سه شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ساعت ۰۶:۲۶

معاون ساخت بزرگراه‌های کشور گفت: طرح عوارض الکترونیکی خودروها از روز ۲۸ اسفند در چهار آزادراه اصلی کشور اجرایی می‌شود. به گزارش صدا و سیما،سید حسین م... با اتونت همراه باشید.

//