علت استفاده از هدرز (Headers)

شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ساعت ۲۳:۳۶

در خودروهای معمولی گازهای ناشی از احتراق از طریق منیفولد اگزوز (exhaust manifolds) به سمت منبع کاتالیزور هدایت می شوند، سپس به سمت انباره اگزوز یا صدا... با اتونت همراه باشید.

چگونگی برطرف کردن مشکل سیستم برق خودرو

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ساعت ۱۵:۵۴

مشکلات برقی همیشه در خودروها وجود دارد اما در شرایط فعلی با توجه افزایش بی‌سابقه قیمت خودرو، رسیدگی به این دست مشکلات از اهمیت قابل توجهی برخوردار است... با اتونت همراه باشید.

دلایل ترکیدن باتری خودرو چیست؟

سه شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ساعت ۰۰:۲۹

یکی از اصلی ترین دلایل ترکیدن باتری خودرو، بوجود آمدن اتصال کوتاه در دو سر قطب های آن است. این امر می تواند بصورت دستی انجام شود که برخی از تعمیرکاران... با اتونت همراه باشید.

آیا کابین خودرو در فصل تابستان گازهای سمی منتشر می‌کند؟

شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ساعت ۲۳:۵۳

بر اساس گفته‌های متخصصین، فضای داخل کابین خودروها در هر فصلی از سال می‌تواند فضای سمی و آلوده‌ای را داشته باشد. با این‌ وجود، در دو زمان متفاوت، این م... با اتونت همراه باشید.

چه عواملی باعث سوختن چراغ جلو در خودروها می شود؟

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ساعت ۲۱:۴۵

یکی از مشکلاتی که در خودروهای داخلی اتفاق می افتد، سوختن چراغ جلو است، اما باید دید چه عواملی باعث این امر می شود.سوختن چراغ جلو ممکن است برای هر خودر... با اتونت همراه باشید.

چرا فرمان خودرو از تنظیم خارج می شود؟

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ساعت ۱۶:۱۴

خودروها بر اثر استفاده دچار آسیب و ایراد در جلوبندی خودرو می شوند و یکی از مهمترین این ایرادها به هم خوردن زاویه چرخ ها است. یکی از ساده ترین راه ها ب... با اتونت همراه باشید.

اگر موتورسیکلتمان زمین خورد چه کنیم؟

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ساعت ۱۱:۴۰

خیلی‌ها هستند که نیفتادن از روی موتورسیکلت را نشانه‌ای از رانندگی حرفه‌ای خودشان می‌دانند؛ اما باید این را دانست که اگر کسی تاکنون، با موتورش زمین نخو... با اتونت همراه باشید.

مضرات پارک کردن خودرو زیر نور آفتاب

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۴:۲۱

برای هر کسی پیش آمده که در فصل تابستان برای مدتی خودرو خود را زیر نور آفتاب پارک کرده باشد. آیا این امر می‌تواند برای خودرو شما مضر باشد؟ ماندن خودرو... با اتونت همراه باشید.

باورهای غلط درباره استفاده از کولر خودرو

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ساعت ۱۴:۴۷

کابین خودرو در هوای گرم به شدت گرم می‌شود، به طوری که در برخی ساعات روز واقعاً نمی‌توان بیش از چند دقیقه در آن تاب آورد. عدم استفاده از کولر در چنین ش... با اتونت همراه باشید.

علت خالی شدن باتری خودرو

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ساعت ۱۸:۰۸

تاکنون برای شما پیش آمده که حین رانندگی ناگهان خودرویتان خاموش شود و هرچه استارت می‌زنید، خودرو روشن نشود؟ به نشانگر سوخت خودرو نگاه می‌کنید که نشان ا... با اتونت همراه باشید.

راه‌هایی از بین بردن بوی بنزین درخودرو

جمعه ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ساعت ۰۷:۳۵

یکی از مشکلات بزرگ مربوط به خودروها که صاحبان آنها با آن مواجه هستند، مشکل بوی بنزین است که معمولا اتفاق معمول در بین خودروها بوده و بسیاری از افراد ر... با اتونت همراه باشید.

فشار باد تایر را جدی بگیرید

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ساعت ۱۹:۵۱

فشار باد تایر نکته‌ای است که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند در صورتی‌که اگر این نکته رعایت شود تاثیرات قابل توجهی بر خودرو خواهد داشت. زمانی که ... با اتونت همراه باشید.

باورهای اشتباه درباره نگهداری خودرو

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ساعت ۲۱:۵۹

هر مالک خودرو توصیه‌های زیادی درباره‌ی نگهداری مناسب خودروی خود شنیده است. بسیاری از این توصیه‌ها که توسط دوستان، خانواده و سازنده به گوش ما می‌رسند ر... با اتونت همراه باشید.

دلیل گشتاور بالای موتورهای دیزل

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ساعت ۲۲:۳۶

اگر به مشخصات فنی خودروهای دیزلی و بنزینی با حجم یکسان نگاه کنید اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند گشتاور بسیار بالاتر موتور دیزل است. در ای... با اتونت همراه باشید.

افزایش دادن عمر لاستیک خودرو

جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ساعت ۲۳:۰۰

با افزایش لحظه ای و بی حساب کتاب قیمت ها در این مقاله در نظر داریم نکات مهمی را به شما مخاطبین گرامی آموزش بدهیم که باعث افزایش عمر تایر های خودروی شم... با اتونت همراه باشید.

هدرز چیست و چه نقشی در افزایش قدرت موتور دارد؟

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ساعت ۰۰:۴۵

هدرز (Header) در بین علاقمندان به صنعت خودرو و تیونینگ موتور در داخل و خارج از کشور، واژه ای ناشناس نیست هرچند در میان عموم چندان هم اطلاعات زیادی در ... با اتونت همراه باشید.

هنگام جوش آمدن رادیاتور در سفر چه کنیم؟

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ساعت ۱۳:۴۷

با توجه به حال روز این روزهای پایانی سال که نزدیک به ایام تعطیلات عید است، خیلی از هموطنان عزیز برنامه ریزی برای سفر دارند در این گزارش سعی داریم شما ... با اتونت همراه باشید.

چگونه عمر موتورسیکلت خود را افزایش دهیم؟

جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ساعت ۰۹:۴۷

معمولاً شرایط تهیه و نگهداری موتور سیکلت به دلیل ارزانی نسبت به اتوموبیل آسان‌تر است. همچنین گرفتن گواهی نامه راندن موتور معمولاً آسان‌تر از گواهی نام... با اتونت همراه باشید.

تاثیرات منفی عجیب هوای سرد بر روی عملکرد باتری ماشین های برقی

سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ساعت ۱۰:۵۳

همگی ما می‌دانیم که در گرمای تابستان مصرف سوخت ماشین‌های بنزینی استاندارد به دلیل عوامل متعدد افزایش پیدا می‌کند و با رسیدن فصل سرما و خنک شدن هوا، می... با اتونت همراه باشید.

سیستم زیر بندی مک فرسون چه گونه کار می کند؟

جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ساعت ۱۰:۰۳

در بحث سیستم تعلیق و زیربندی خودروها، با گسترش فن آوری در چند سال اخیر شاهد ظهور نوآوری های جدیدی بوده ایم. در میان تمام این سیستم ها، زیربندی “مک فرس... با اتونت همراه باشید.

//