هزینه های مخفی ماشین های امروزی

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ساعت ۱۵:۵۹

مشخصاتی در خودروهای مدرن امروزی هستند که بدون اینکه خبر داشته باشید هزینه های زیادی روی دست شما می گذارند. البته می توانید با خریدهای هوشمندانه این هز... با اتونت همراه باشید.

جدیدترین قیمت خودرو های تولید داخل در بازار تهران و کرج+ جدول

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ساعت ۱۰:۰۶

اگر این روزها پیگیر بازار خودرو باشید به خوبی می دانید که روند افزایش قیمت خودرو ها همچنان ادامه دارد. در ابتدایی ترین روز هفته جاری همچنان شاهد افزای... با اتونت همراه باشید.

دلایل ترکیدن باتری خودرو چیست؟

شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ساعت ۱۴:۰۵

یکی از اصلی ترین دلایل ترکیدن باتری خودرو، بوجود آمدن اتصال کوتاه در دو سر قطب های آن است. این امر می تواند بصورت دستی انجام شود که برخی از تعمیرکاران... با اتونت همراه باشید.

هنگام استارت نخوردن خودرو چه باید کرد؟

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ساعت ۲۰:۴۳

بسیار کم اتفاق می‌افتند که به هنگام چرخاندن سویچ در خودروهای امروزی، خودرو استارت نخورد اما نمی‌توان احتمال آن را صفر دانست و این مشکل دلایل متعددی می... با اتونت همراه باشید.

تاثیر مصرف دارو بر رانندگی

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ساعت ۰۱:۵۱

آیا تا به حال شده صبح از خواب با کسالت بلند شوید و حس کنید سردرد شدیدى دارید ؟ احتمالا در این گونه مواقع خود درمانى مى کنید سپس به سمت خودرواتان رفته ... با اتونت همراه باشید.

اولین اقدام پس از روشن شدن چراغ چک خودرو

جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ساعت ۰۹:۴۱

ترکیب تکنولوژی روز و افزایش مدارهای الکترونیکی در خودروهای امروزی ضمن ارتقا بازدهی فنی و فراهم آوردن آسایش بیشتر در عین حال موجب بروز دردسرهای آنی و ن... با اتونت همراه باشید.

دانستنیهایی راجع به شمع های چند الکترود (چند پلاتین)

يکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ساعت ۱۳:۳۲

باور غلط در مورد شمع دو پلاتین بر اساس نوع طراحی موتورها انواع مختلفی از شمع در بازار وجود دارد. از نظر تعداد الکترودها شمع ها به دو دسته تک پلاتین و... با اتونت همراه باشید.

چگونه محل روغن ریزی را پیدا کنیم؟

جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ساعت ۱۰:۴۳

در این مقاله کوتاه چند روش ساده برای کشف روغن ریزی خودرو شما بیان می‌شود تا بعد از کارشناسی نه‌چندان خوب مکانیک‌های سطح شهر هزینه اضافی بر شما تحمیل ن... با اتونت همراه باشید.

شرایط فروش جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ام‌وی‌ام و چری اعلام شد (شهریور ۹۷)

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ساعت ۱۲:۵۶

بازار خودروهای خارجی و داخلی به قدری متلاطم شده است که حتی خودروهای چینی که تا چند ماه گذشته خواهانی نداشتند و با قیمت‌های زیر قیمت نمایندگی در بازار ... با اتونت همراه باشید.

نحوه صحیح چک کردن روغن موتور

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ساعت ۱۲:۴۶

روغن موتور برای ماشین مثل خون برای بدن می ماند. باید پیوسته آن را چک کرد تا از عملکرد درست موتور اطمینان یافت. روغن‌موتور باعث می شود که قطعات داخلی م... با اتونت همراه باشید.

علل سوختن واشر سرسیلندر

شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ساعت ۱۲:۳۳

اگر آب رادیاتور کم باشد به موتور و واتر پمپ خودرو فشار وارد می‌شود و گاهی اوقات باعث سوختن واشر سر سیلندر خواهد شد که تعمیر آن هزینه سنگینی خواهد داشت... با اتونت همراه باشید.

ایمنی در پارکینگ

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ساعت ۱۰:۲۲

بعد از خواندن این مطلب امیدواریم در پارک کرد دقیق تر باشید. زیرا شرایط ایمن رانندگی، برای تمام مکان‌ها، یک نیاز اساسی است؛ حتی اگر این مکان به دور از ... با اتونت همراه باشید.

احتمال افزایش قیمت ۸ محصول ایران خودرو در آینده نزدیک + جدول

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ساعت ۱۱:۲۰

در قرآن صراحتا به گران فروشی تصریح نشده است، اما موردی ذکر شد که بازگشت آن به گران فروشی می باشد. مثلا اگر کالایی قیمتش ۱۰۰۰ تومان باشد و فروشنده ۱۱۰۰... با اتونت همراه باشید.

دلایل ریپ زدن خودرو

شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ساعت ۱۳:۰۴

ریپ زدن خودرو مشکلی که خیلی شایع است و بسیار آزار دهنده لذا عوامل دخیل در آن برای راننده باید ملموس باشد از این رو در مطلب توضیحاتی ارائه ی حضورتان می... با اتونت همراه باشید.

علل ساییده شدن لاستیک خودرو

سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ساعت ۱۰:۳۹

سایش لاستیک‎ خودروها بیشتر در خودروهای قدیمی دیده می‌شود که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به گزارش خودروکار، سایش لاستیک‎ خودروها بیشتر در خودروه... با اتونت همراه باشید.

سودجویی با تراشیدن عاج لاستیک‌های کهنه

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ساعت ۱۴:۴۱

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: برخی افراد سودجو و فرصت طلب با توجه به افزایش قیمت لاستیک خودرو، لاستیک های کهنه و صاف را با وسیله ای خاص ... با اتونت همراه باشید.

نکاتی که باید برای رانندگی در شب رعایت کنیم

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ساعت ۰۰:۵۲

ضرب المثلی شیرین در زبان آذری موجود است با فحوای این که شر روز بهتر از خیر شب است در رانندگی هم واقعا چنین است چرا که رانندگی در شب، مخصوصا از ساعت ۱۲... با اتونت همراه باشید.

چگونه وسایل سفر را به صورت منظم در خودرو قراردهیم؟

جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ساعت ۱۱:۳۴

این روزها اگرچه خودروهای شاسی‌بلند و کراس اوور به دلیل فضای بیشتر سرنشینان و بار، در سراسر دنیا محبوبیت روزافزونی پیداکرده‌اند اما بازهم موقعیت‌هایی پ... با اتونت همراه باشید.

بدترین عادت‌های رانندگان در سال ۲۰۱۸

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ساعت ۱۴:۳۹

در قالب یک نظرسنجی، عادت‌های نامناسب رانندگان استرالیایی مشخص شد. این رفتارها، در دیگر نقاط دنیا هم، شایع است. عادات نامناسب هنگام رانندگی محدود به ی... با اتونت همراه باشید.

نقاط قوت و ضعف گیربکس‌های CVT

دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ساعت ۱۵:۳۳

گیربکس ضریب متغیر با به اختصار CVT! این سه واژه بی‌وقفه در ذهن هر دوستدار خودرویی در حال گردش بوده و البته اکثر ماشین بازها روی خوشی به این نوع گیربکس... با اتونت همراه باشید.