اگر موتورسیکلتمان زمین خورد چه کنیم؟

پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ساعت ۱۱:۴۰

خیلی‌ها هستند که نیفتادن از روی موتورسیکلت را نشانه‌ای از رانندگی حرفه‌ای خودشان می‌دانند؛ اما باید این را دانست که اگر کسی تاکنون، با موتورش زمین نخو... با اتونت همراه باشید.

مضرات پارک کردن خودرو زیر نور آفتاب

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۴:۲۱

برای هر کسی پیش آمده که در فصل تابستان برای مدتی خودرو خود را زیر نور آفتاب پارک کرده باشد. آیا این امر می‌تواند برای خودرو شما مضر باشد؟ ماندن خودرو... با اتونت همراه باشید.

باورهای غلط درباره استفاده از کولر خودرو

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ساعت ۱۴:۴۷

کابین خودرو در هوای گرم به شدت گرم می‌شود، به طوری که در برخی ساعات روز واقعاً نمی‌توان بیش از چند دقیقه در آن تاب آورد. عدم استفاده از کولر در چنین ش... با اتونت همراه باشید.

علت خالی شدن باتری خودرو

يکشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ساعت ۱۸:۰۸

تاکنون برای شما پیش آمده که حین رانندگی ناگهان خودرویتان خاموش شود و هرچه استارت می‌زنید، خودرو روشن نشود؟ به نشانگر سوخت خودرو نگاه می‌کنید که نشان ا... با اتونت همراه باشید.

راه‌هایی از بین بردن بوی بنزین درخودرو

جمعه ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ساعت ۰۷:۳۵

یکی از مشکلات بزرگ مربوط به خودروها که صاحبان آنها با آن مواجه هستند، مشکل بوی بنزین است که معمولا اتفاق معمول در بین خودروها بوده و بسیاری از افراد ر... با اتونت همراه باشید.

فشار باد تایر را جدی بگیرید

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ساعت ۱۹:۵۱

فشار باد تایر نکته‌ای است که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند در صورتی‌که اگر این نکته رعایت شود تاثیرات قابل توجهی بر خودرو خواهد داشت. زمانی که ... با اتونت همراه باشید.

باورهای اشتباه درباره نگهداری خودرو

چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ساعت ۲۱:۵۹

هر مالک خودرو توصیه‌های زیادی درباره‌ی نگهداری مناسب خودروی خود شنیده است. بسیاری از این توصیه‌ها که توسط دوستان، خانواده و سازنده به گوش ما می‌رسند ر... با اتونت همراه باشید.

دلیل گشتاور بالای موتورهای دیزل

دوشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ساعت ۲۲:۳۶

اگر به مشخصات فنی خودروهای دیزلی و بنزینی با حجم یکسان نگاه کنید اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند گشتاور بسیار بالاتر موتور دیزل است. در ای... با اتونت همراه باشید.

افزایش دادن عمر لاستیک خودرو

جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ساعت ۲۳:۰۰

با افزایش لحظه ای و بی حساب کتاب قیمت ها در این مقاله در نظر داریم نکات مهمی را به شما مخاطبین گرامی آموزش بدهیم که باعث افزایش عمر تایر های خودروی شم... با اتونت همراه باشید.

هدرز چیست و چه نقشی در افزایش قدرت موتور دارد؟

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ساعت ۰۰:۴۵

هدرز (Header) در بین علاقمندان به صنعت خودرو و تیونینگ موتور در داخل و خارج از کشور، واژه ای ناشناس نیست هرچند در میان عموم چندان هم اطلاعات زیادی در ... با اتونت همراه باشید.

هنگام جوش آمدن رادیاتور در سفر چه کنیم؟

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ساعت ۱۳:۴۷

با توجه به حال روز این روزهای پایانی سال که نزدیک به ایام تعطیلات عید است، خیلی از هموطنان عزیز برنامه ریزی برای سفر دارند در این گزارش سعی داریم شما ... با اتونت همراه باشید.

چگونه عمر موتورسیکلت خود را افزایش دهیم؟

جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ساعت ۰۹:۴۷

معمولاً شرایط تهیه و نگهداری موتور سیکلت به دلیل ارزانی نسبت به اتوموبیل آسان‌تر است. همچنین گرفتن گواهی نامه راندن موتور معمولاً آسان‌تر از گواهی نام... با اتونت همراه باشید.

تاثیرات منفی عجیب هوای سرد بر روی عملکرد باتری ماشین های برقی

سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ساعت ۱۰:۵۳

همگی ما می‌دانیم که در گرمای تابستان مصرف سوخت ماشین‌های بنزینی استاندارد به دلیل عوامل متعدد افزایش پیدا می‌کند و با رسیدن فصل سرما و خنک شدن هوا، می... با اتونت همراه باشید.

سیستم زیر بندی مک فرسون چه گونه کار می کند؟

جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ساعت ۱۰:۰۳

در بحث سیستم تعلیق و زیربندی خودروها، با گسترش فن آوری در چند سال اخیر شاهد ظهور نوآوری های جدیدی بوده ایم. در میان تمام این سیستم ها، زیربندی “مک فرس... با اتونت همراه باشید.

باور های نادرست درباره خودرو الکتریکی

يکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ساعت ۰۹:۳۲

بیشتر مردم باورهای نادرستی درباره‌ی خودرو الکتریکی دارند که باعث اجتناب از خرید این محصولات می‌شود. برای اکثر مصرف‌کنندگان خودرو الکتریکی هنوزهم جزو... با اتونت همراه باشید.

تاثیرات رینگ اسپرت بر عملکرد خودرو

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۲:۰۸

یک دودوتا چهارتای منطقی این بخش از مقاله اکثر با ضرب و تقسیم سر و کار دارد و گرچه باید گذشته از هر چیز چند نشانه را برایتان توضیح دهیم. نشانه‌هایي که ... با اتونت همراه باشید.

اتفاقاتی که باعث خرابی موتور خودرو شما خواهند شد!

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ساعت ۰۸:۵۴

موتور خودرو از جمله موارد داخل خودرو است که در صورت عدم رسیدگی به موقع آن و با ایجاد مشکلاتی که نیازمند تعمیر یا تعویض قطعه‌ای داشته باشد به پرخرج‌تری... با اتونت همراه باشید.

اطلاعیه کارمانیا برای مشتریان بی وای دی S۷

سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ساعت ۱۰:۵۴

شرکت خودروسازی کارمانیا بعد از ظهر امروز، اطلاعیه ای را از طریق فضای مجازی به مشتریان بی وای دی S۷ اعلام کرده است. این شرکت در این اطلاعیه در خصوص مشک... با اتونت همراه باشید.

روش صحیح گرم‌کردن خودرو در هوای سرد

جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ساعت ۱۱:۵۳

اگر شما هم با نزدیک شدن زمستان و کاهش دمای هوا، بیش از پیش در مورد گرم کردن خودرو (پیشرانه) قبل از شروع به حرکت و ویژگی‌های آن کنجکاو هستید، می‌توانید... با اتونت همراه باشید.

بازیابی رمز کارت سوخت خودرو بنزین

پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ساعت ۰۹:۳۲

مالکان خودرو و موتورسیکلت‌هایی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند، بدون نیاز به ثبت‌نام مجدد می‌توانند از دو راه نسبت به بازیابی رمز کارت خود اقد... با اتونت همراه باشید.

//