سیستم روشنایی خودرو

پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ساعت ۱۶:۴۰

چراغ های جلو که جزو موارد الزامی و حیاتی در خودرو و دیگر وسایل نقلیه به شمار می‌روند، از اهمیت بسیاری در هنگام رانندگی برخوردار هستند؛ چرا که بدون وج... با اتونت همراه باشید.

گشتاور چیست

سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ساعت ۱۹:۰۴

گشتاور چیست: عامل مؤثر در گشتن هر جسم به دور محوری را گشتاور نیرو یا لنگر و یا تورک ( Torque ) می‌نامند . گشتاور یک کمیت فیزیکی است در حرکت چرخشی که... با اتونت همراه باشید.

اسب بخار چیست؟

سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ساعت ۱۸:۵۹

اسب بخار چیست؟ عبارت اسب بخار توسط جیمز وات(١۸١٩- ١۷٣۶) ابداع شد. بیشتر شهرت او به خاطر کارهایش برای بهبود ماشین بخار است.همچنین ما هر وقت از لامپ ها... با اتونت همراه باشید.

انتخاب روغن موتور مناسب

شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ساعت ۱۸:۵۵

یکی از دغدغه های هر راننده و صاحب خودرویی انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو است . انتخابی که بسته به شرایط آب و هوایی و نوع موتور خودرو متفاوت است. د... با اتونت همراه باشید.

آشنایی با نشتی مرموز خودرو

شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ساعت ۲۰:۳۶

شاید تا به حال سوالاتی درباره نشت خودرو واینکه آیا خودرویی که نشت دارد ایمن است یا خیر یعنی میشود با آن حرکت کرد؟یا خیر ما در نوشتار پیش رو راهنمایی ج... با اتونت همراه باشید.

بررسی تخصصی مرسدس AMG GLC۶۳

پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ساعت ۱۶:۴۵

این محصول CUV مرسدس ای‌ام‌جی انسان را به یادماسل کارهای آمریکایی می‌اندازد.این خودرو در نسخه پایه از پیشرانه V_۸ تویین توربو، نیرویی معادل ۴۶۹ اسب بخا... با اتونت همراه باشید.

بررسی تخصصی پورشه کاین توربو ۲۰۱۹

چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ساعت ۱۵:۵۷

پورشه جدید مجهز به موتور ۴ لیتری ۸ سیلندر دارای ۲ توربوشارژر است که خروجی ۵۵۰ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتن متر را به شما ارائه می دهد. با این که سیستم ... با اتونت همراه باشید.

کواترو با نام جدید آئودی اسپرت

سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ساعت ۱۰:۰۶

در صنعت خودرواگر شخصی کلمه کواترو را به کارببرد منظورش به سیستم های چهار چرخ محرک آئودی یا زیرشاخه های اسپورت قدرتمند آئودی مانند آئودی RS می باشد. بر... با اتونت همراه باشید.