معرفی نسخه خاکستری سوبارو WRX و WRX STI

۱۳۹۷/۰۳/۰۶      ۳۰۸۷

 
 
 
 
سوبارو اعلام کرد مدل‌های WRX و WRX STI 2019 این شرکت با نسخه‌های سفارشی گِری ادیشن جدید هم در دسترس خواهد بود.
این مدل‌ها که بر پایه مدل WRX پریمیوم ساخته شده‌اند دارای رنگ بدنه خاکستری خاکی جذاب با نشان‌های کریستال مشکی منحصربه‌فرد هستند. این خودرو همچنین به رینگ‌های 18 اینچی مشکی‌رنگ مجهز شده است. از دیگر تجهیزات مدل یاد شده می‌توان به چراغ‌های LED و سیستم ورود بدون کلید با استارت دکمه‌ای اشاره کرد.تغییرات صورت گرفته در کابین محدود هستند اما این خودروی سفارشی به‌صورت استاندارد با پکیج پرفورمنسی عرضه می‌شود که شامل صندلی‌های ریکاروی جیر با تنظیم برقی در 8 جهت می‌باشد. این پکیج همچنین دربردارنده مونروف، لنت‌های ترمز JURID و کالیپرهای ترمز قرمزرنگ است.
 
 
 
زیر کاپوت سوبارو WRX نسخه خاکستری هم پیشرانه 2 لیتری توربوی بوکسوری خوابیده که قدرت 268 اسب بخاری دارد. این پیشرانه منحصر به یک گیربکس 6 سرعته دستی و سیستم چهار چرخ محرک مخصوص سوبارو با هدایت گشتاوری فعال متصل شده است.تنها 750 دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد و هریک قیمت پایه 32595 دلاری خواهند داشت.
 
 
اما افرادی که به دنبال مدلی قوی‌تر هستند می‌توانند WRX STI نسخه خاکستری را خریداری کنند که اکثر مشخصات آن مشابه مدل قبلی است اما از رینگ‌های 19 اینچی سود برده و دارای سیستم ترمز کاراتر با کالیپرهای برمبو می‌باشد. این نسخه همچنین از سیستم تعلیق با تنظیمات ویژه و دامپرهای بیلشتین و همچنین کابین اصلاح شده‌ای سود می‌برد که در آن فرمان و صندلی‌ها از جیر پوشانده شده است.بزرگ‌ترین تغییر WRX STI گِری ادیشن زیر کاپوت رخ داده جایی که از یک پیشرانه 2.5 لیتری توربوی ارتقا یافته سود می‌برد. این قلب آهنین هم‌اکنون دارای ورودی هوای جدید، پیستون‌های قوی‌تر، اگزوز بهتر و ECU بازنگری شده می‌باشد. به لطف این تغییرات، پیشرانه یاد شده قدرت 310 اسب بخاری دارد.تنها 250 دستگاه از این مدل با قیمت 39695 دلار ساخته می‌شود.
 
 
جدای از معرفی نسخه‌های سفارشی، سوبارو WRX و WRX STI دارای سیستم اطلاعات سرگرمی ارتقا یافته با ارتباطات اندروید اتو و اپل کارپلی هستند. قیمت مدل استاندارد WRX از 27195 دلار و مدل WRX STI از 36595 دلار آغاز می‌شود.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//