جیپ رانگلر کمپر اوت پست II

۱۳۹۷/۰۵/۱۸      ۱۴۱۵

کمپر ها طرفداران زیادی در جای جای دنیا دارند اما به دلیل محدودیت های حرکتی کمپر های معمول روح ماجراجویانه یک طبیعت گرد ارضا نمیشود به همین دلیل کمپر های آفرود به بازار ارائه شدند به عنوان مثال کمپانی AEV که در مونتانا مستقر است متخصص ارائه قطعات آفرود و وسایل جانبی برای محصولات جیپ، رم و شورولت می‌باشد. بی‌شک این شرکت بهترین مکان برای تبدیل جیپ به یک کمپر ون ماجراجو می‌باشد. به منظور اثبات این امر AEV اخیراً پروژه اوت پست II را معرفی کرده که توانایی‌های برجسته متخصصان این شرکت را نشان می‌دهد.
 
 
این کمپر ون زندگی خود را به عنوان یک جیپ رانگلر عادی شروع کرده و سپس AEV فریم عقب را کشیده تا فضای بیشتری ایجاد شود. همچنین سیستم تعلیق بازنگری شده‌ی این خودرو ارتفاع بیشتری در مقایسه با نسخه استاندارد دارد. نیروبخش اوت پست II هم پیشرانه 5.7 لیتری همی است که از طریق یک اسنورکل مخصوص نفس می‌کشد.
 
 
اما تغییرات جالب‌ترین در داخل کابین صورت گرفته‌اند جایی که یک سقف پاپ آپ برقی باعث می‌شود این خودرو سریعاً به یک چادر دل‌باز تبدیل شود. همچنین دو آشپزخانه (یکی داخل خودرو و دیگری در بیرون) به همراه یک فریزر هم در اوت پست II نصب شده‌اند. نورپردازی LED و 22 گالن آب باعث می‌شوند شما لحظات بی‌دغدغه‌ای را سپری کنید. در کل بیش از 600 قطعه دست‌ساز به این رانگلر اضافه شدن که شامل سقف خورشیدی 265 واتی هم می‌باشد.
 
 
متأسفانه AEV در حال حاضر برنامه‌ای برای فروش این خودرو به مشتریان ندارد زیرا نمونه موردبحث به عنوان یک پروژه سفارشی برای رئیس کمپانی ساخته شده است. البته خودرویی مشابه که بر پایه پلتفرم رم ساخته شده شاید در آینده عرضه شود. اکثر قطعات این خودروها را می‌توان از طریق شرکت AEV سفارش داد.
 
 
 
 
برای مثال یک سیستم اسنورکل پیش فیلتر کامل برای رانگلر را با قیمت 400 دلار خریداری کرد. همچنین سپر جلوی خشن سفارشی 1320 دلار قیمت دارد. گاردهای عقب 105 دلار قیمت داشته و سیستم دید عقب یکپارچه با دوربین نیز 680 دلار بها دارد.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//