تیون مرسدس-ای‌ام‌جی GT S توسط فوستلا

۱۳۹۷/۰۷/۱۸      ۱۵۴۳

مرسدس بنز  Mercedes-AMG GTS یک خودروی کوپه محصول مرسدس-ای ام جی می‌باشد. این خودرو در ردهٔ سوپر اسپورت‌ها بوده و محصول سال ۲۰۱۴ می‌باشد ای ام جی شباهت زیادی به اس ال اس دارد اما از آن کوچک‌تر است. در چراغ‌های جلوی خودرو نسل جدید چراغ‌های مرسدس بکار رفته است. همچنین سقف شیب دار این خودرو باعث بهبود ایرودینامیک اتوموبیل شده است  .  اوایل سال جاری موسسه‌ی فوستلا یک دستگاه مرسدس-ای ام جی GT S تیون شده را معرفی کرد که قلب تپنده‌ی آن خروجی 613 اسب بخاری و گشتاور 768 نیوتون متری داشت.مهندسان این شرکت هم‌اکنون برنامه‌ی بهتری را برای خودروی اسپورت مرسدس تدارک دیده‌اند.
 
 
این پکیج که سطح 2 نامیده می‌شود شامل برنامه‌ریزی دوباره‌ی ECU و خروجی‌های اگزوز ارتقا یافته می‌باشد. همچنین با استفاده از فیلتر هوای اسپورت BMC شاهد این هستیم که قدرت پیشرانه به 650 اسب بخار و گشتاور نیز به 800 نیوتون متر رسیده است.متأسفانه این تیونر آلمانی که در هانوفر مستقر است چیزی درباره میزان سریع بودن مرسدس-ای ام جی GT S تیون شده نگفته اما شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت آن احتمالاً به عدد 3 ثانیه نزدیک خواهد بود زیرا مدل استاندارد کارخانه‌ای که پیشرانه‌ی 8 سیلندر توئین توربوی 510 اسبی دارد در 3.8 ثانیه از سکون به تندی 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد.


اما فوستلا دستی هم بر سر و روی خودرو کشیده و آن را به کیت بدنه‌ی آئرودینامیکی مجهز کرده که با همکاری موسسه پریور دیزاین ساخته شده است؛ و به منظور ایجاد تأثیری عمیق‌تر فوستلا پوششی خاص با رنگ سبز را روی بدنه کار کرده است. سیستم تعلیق فنر پیچشی KW و رینگ‌های 20 اینچی ADV.1 نیز از دیگر بهبودهای این خودروی اسپورت آلمانی هستند. در کل 50 دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد و همگی هم مختص بازار اروپا هستند.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//