قطعات M پرفورمنس برای موتورسیکلت ب‌ام‌و

۱۳۹۷/۰۸/۱۷      ۱۲۶۴

بوگاتی در دنیای موتور سیکلت برابر با بی ام و اس 1000 آر آر میباشد موتوری به شدت وحشی و راننده محور و البته با صدایی دهشت ناک حالا  برای اولین بار ب‌ام‌و در حال ارائه‌ی آپشن ها و قطعات پرفورمنس M برای یکی از شاخص‌ترین موتورسیکلت‌های خود یعنی بایک اسپرت سبک‌تر و جدید S 1000 RR می‌باشد.به این ترتیب مشتریان می‌توانند موتورسیکلت‌های خود را با استفاده از وسایل جانبی جدید ب‌ام‌و موتوراد شخصی‌سازی نمایند. با این تفاسیر ب‌ام‌و پلی بین سریع‌ترین خودروها و موتورسیکلت‌های خود ایجاد نموده است.
 
 
با اضافه شدن پکیج M به موتورسیکلت S 1000 RR، شما رنگ موتور اسپورت، رینگ‌های فیبر کربنی M، باتری سبک‌وزن M، کیت شاسی M با تنظیمات ارتفاع سواری، صندلی M و حالت حرفه‌ای را دریافت خواهید کرد. حالت حرفه‌ای تمرکز بیشتری روی پیست ایجاد می‌کند.
 
 
ب‌ام‌و S 1000 RR که در نمایشگاه EICMA 2018 معرفی شده از پیشرانه و سیستم تعلیق جدید سود برده و قدرت پیشرانه‌ی آن با افزایش 8 واحدی به 207 اسب بخار در اروپا و 205 اسب بخار در آمریکا رسیده است.با اینکه سومین نسل این بایک اسپورت وزن کمتری در مقایسه با نسل پیشین داشته اما شما می‌توانید با استفاده از پکیج M بیشتر از گذشته وزن موتورسیکلت را کاهش داده و آن را از 197 به 193.5 کیلوگرم برسانید.
 
 
 
مدیر تیم تکنولوژی ب‌ام‌و می‌گوید:
 
 
دستور کار مختصر ما بهبود قابل‌توجه نسل جدید این موتورسیکلت در مقایسه با نسل پیش بوده است. این دستور کار اهداف سرراست و مشخصی داشته است: اولین هدف سریع‌تر بودن در پیست بوده درحالی‌که اهداف دیگر هم کاهش بیش از 10 کیلویی وزن و کنترل آسان‌تر می‌باشد. نتایج به دست آمده فوق‌العاده بوده به گونه‌ای که موتورسیکلت جدید بهتر از اهداف عمل کرده و بار دیگر به سنگ محک تبدیل شده است.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//