اطلاعیه کارمانیا برای مشتریان بی وای دی S۷

۱۳۹۷/۱۰/۰۴      ۲۲۰۸

شرکت خودروسازی کارمانیا بعد از ظهر دیروز ، اطلاعیه ای را از طریق فضای مجازی به مشتریان بی وای دی S7 اعلام کرده است. این شرکت در این اطلاعیه در خصوص مشکلات پیش روی تولید این کراس اوور صحبت کرده و برخی مسائل را یادآور شده است.
 
متن اطلاعیه ی کارمانیا به شرح زیر است:
قابل توجه مشتريان محترم

شرکت خودروسازی کارمانيا همواره رضايت مشتريان محترم را در اولويت برنامه‌های خود قرار داده است و در اين راه با انتخاب برند با کيفيت BYD، مونتاژ با کيفيت بالا و خدمات پس از فروش استثنايی در اين راه گام برداشته است.
ضمن پوزش فراوان از تاخير به وجود آمده به اطلاع می‌رساند:

– با توجه به تحريم‌های ظالمانه صنعت خودروسازی کشور، کماکان مذاکره با شرکت طرف قرارداد خارجی در خصوص رفع مشکلات تامين و توليد ادامه دارد و به محض رفع مشکلات تأمين، با توجه به آماده بودن خط توليد اس۷ و طی نمودن مراحل پيش توليد و مجوزهای مربوطه، نسبت به تامين، توليد و تحويل خودروها مطابق قرارداد تنظيمی با مشتريان محترم اقدام خواهد شد.
– مطابق قراردادهای فروش که بر مبنای دستورالعمل سازمان محترم حمايت از حقوق مصرف کنندگان تنظيم شده است، تا زمان ارسال دعوتنامه مشتريان محترم، به وجه پيش پرداخت، سود مشارکت و جريمه ديرکرد مطابق مفاد مندرج در قرارداد، تعلق خواهد گرفت.
– مطابق قرارداد تنظيمی با مشتريان محترم، مبنای محاسبه قيمت خودرو، قيمت مصوب شرکت می‌باشد که تعيين قيمت محصولات بر اساس قيمت تمام شده محصولات ناشی از دستورالعمل هيئت تعيين و تثبيت قيمت‌های سازمان محترم حمايت از مصرف کننده می‌باشد.
– در راستای مشتری مداری و جبران بخشی از مشکلات پيش آمده (هر چند که خارج از کنترل و اختيار خودروسازی کارمانيا بوده است)، چنانچه هريک از مشتريان محترم درخواست دريافت وجه پيش پرداختي خود را داشته باشند، می‌توانند با ارائه کتبی درخواست انصراف از خريد، مبلغ پيش پرداخت به همراه سود مشارکت را دريافت نمايند.
مجدداً از تأخير خارج از کنترل بوجود آمده و عدم رضايت شما مشتريان محترم پوزش طلبيده و اميدواريم با رفع مشکلات موجود بتوانيم خودرويی با کيفيت و با خدماتی استثنايی را تحويل شما عزيزان نماييم.

شرکت کارمانیا قرار بود که در هفته ی جاری به برخی مسائل و حواشی پیرامون بی وای دی S7 پاسخ دهد و گویا در قدم اول تصمیم گرفته تا شفاف سازی در خصوص شرایط فعلی صنعت خودرو داشته باشد. حال باید منتظر باشیم و ببینیم که در روزهای آتی، این شرکت چه پاسخ قطعی به مشتریان خود می دهد؟

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//