فورد رنجر یدک‌کشی خارق‌العاده

۱۳۹۷/۱۱/۰۹      ۲۲۶۰

فورد رنجر 2019 ثابت کرده پیکاپ های میان سایز حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. فورد هنوز هم بر سر دو راهی عرضه یا عدم عرضه‌ی پیکاپ رنجر رپتور در بازار آمریکا قرار داشته اما از اواخر سال جاری فروش آن در قاره‌ی همیشه‌سبز را آغاز خواهد کرد. این خودرو در اروپا با نسخه‌ی فیس لیفت رنجر استاندارد همراه خواهد شد و آمریکایی‌ها برای آمادگی کامل در عرضه‌ی این خودروها ویدئوی تجاری جدیدی را منتشر و روی توانایی‌های محصول خود تأکید کرده‌اند.
 
 
فورد می‌گوید این پیکاپ جمع‌وجور می‌تواند هر چیزی را که می‌خواهید بکسل کند؛ و حتی اگر منظور شما از هر چیزی کشیدن 20 کاروان باشد، رنجر بدون گله و شکایت این کار را انجام می‌دهد! این ویدئوی کوتاه نشان‌دهنده‌ی لحظه‌ای است که رنجر توانسته کاروان‌های 20 تنی و 100 متری را در جاده‌ای نزدیک میلبروک بریتانیا بکسل کند.
 
 
پاول سوئیفت که پشت فرمان رنجر نارنجی‌رنگ حاضر در ویدئو بوده اعلام داشته است:
 
این کندترین شاهکاری بوده که من انجام داده‌ام اما درعین‌حال یکی از سخت‌ترین آن‌ها محسوب می‌شده است. تلاش برای نگه داشتن کاروان‌ها در خط مستقیم و البته راندن پیکاپ چالشی سخت بوده و واقعا نشان‌دهنده‌ی توانایی‌های رنجر است.
 
 
خودروی حاضر در این کلیپ از پیشرانه‌ی 2 لیتری توئین توربوی اکوبلو استفاده کرده و قدرت 210 اسب بخاری دارد. حدس می‌زنیم این پیشرانه به یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک متصل شده است. لیست کاروان‌های حاضر در این کلیپ شامل ایر استریم دهه 50 میلادی و کاروانی برای دوستداران سگ‌ها بوده است.رنجر 2019 از نیمه دوم سال جاری وارد بازار اروپا می‌شود و قیمت آن در آینده‌ای نزدیک مشخص خواهد شد. فورد رنجر در سال 2018 فروش 51500 دستگاهی در اروپا داشته و موقعیت خود به عنوان پیشروی این کلاس در اروپا را تثبیت کرده است.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//