معرفی مرسدس V کلاس ۲۰۱۹

۱۳۹۷/۱۱/۱۳      ۱۹۰۰

مدل 2019 مرسدس بنز کلاس V به صورت رسمی معرفی شد. این خودروی آلمانی از موتور و تکنولوژی های جدید بهره می برد.مدل جدید مرسدس بنز کلاس V با تغییراتی جدید در معرض دید عموم قرار گرفت. این خودرو از چهره جدیدی بهره می بهره می برد، کابین آن بهبود پیدا کرده و همچنین موتورهای جدیدی برای آن در نظر گرفته شده است.
 
 
کمپرهای مرسدس بنز V کلاس و مارکوپولو با ایجاد تغییراتی در طراحی ظاهری، کابین، پیشرانه و سیستم‌های کمک‌راننده روانه‌ی بازار می‌شوند. این خودروها با قیمت پایه‌ی 36990 یورویی (شامل 19 درصد مالیات) و از ماه مارس 2019 وارد بازارهای اروپایی خواهند شد.با استفاده از عناصر متفاوت در نمای جلو شاهد ایجاد ظاهر پهن‌تری هستیم. تریم کروم سبد مانند نیز بر جذابیت ظاهر V کلاس افزوده است. با سفارش پکیج آپشنال AMG Line می‌توان جلوپنجره‌ای تک‌میله‌ای و سه ورودی هوا را دریافت کرد که ظاهر اسپورت تری را به ارمغان می‌آورد.
 
 
تغییراتی هم در کابین رخ داده‌اند که شامل مواردی همچون ورودی‌های هوای متفاوت و تریم جدید می‌باشند. آپشن های زیادی هم وجود دارند که باعث افزایش اشرافیت این ون می‌شوند. برای مثال چرم ناپا و لوگانو در دسترس هستند. عناصر پیانو، چوب، فیبر کربن و آلومینیوم برس خورده هم قابل انتخاب می‌باشند.رانندگان به لطف تکنولوژی‌های کمکی بیشتر لحظات مفرح‌تری در پشت فرمان خواهند داشت. دستیار ترمز فعال سفارشی در ابتدا هشداری را به راننده ارسال می‌کند اما در نهایت به‌صورت خودکار باعث توقف خودرو می‌شود. دستیار نوربالا هم وجود دارد که در صورت لزوم نور چراغ‌ها را تنظیم می‌کند.
 
 
مرسدس همچنین با معرفی مدل جدید V300d اقدام به بازنگری در قوای محرکه‌ی ون خود کرده است. پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری دیزلی این نسخه قدرت 236 اسب بخاری و گشتاور 500 نیوتون متری داشته که البته با عملکرد اوور بوست می‌توان 30 نیوتون متر بیشتر را هم در اختیار داشت. این پیشرانه به‌صورت استاندارد به گیربکس 9 سرعته اتوماتیک مجهز بوده و سیستم چهار چرخ محرک هم به‌صورت سفارشی در دسترس است.
 
 
 
مرسدس همچنین گفته نسخه‌ی الکتریکی ون متریس را هم عرضه خواهد کرد. کانسپت الکتریکی EQV که در ژنو معرفی خواهد شد احتمالاً پیش‌نمایشی از نسخه‌ی تولیدی این خودرو خواهد بود.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//