آغاز فروش فوری سایپا از ۳۰ بهمن

۱۳۹۷/۱۱/۲۹      ۲۷۸۴

بر اساس اطلاعیه منتشر شده توسط گروه سایپا، عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفته است که برای کنترل قیمت ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از پس فردا آغاز خواهد شد.

به گفته بابایی هر مشتری با کد ملی و کد پستی می تواند یک خودرو خریداری کند. وی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش خواهد کرد.شرکت سایپا مشخص نکرده که چه خودروهایی را با طرح فروش فوری به بازار عرضه می کند و تنها اعلام شده که یک پنجم از تولیدات با فروش فوری با قیمت در حاشیه ی بازار به دست مشتریان واقعی می رسد. بدیهی است که اگر خودروهایی چون چانگان CS35، کیا سراتو آپشنال، خانواده ی برلیانس و برخی خودروهای پرتقاضای دیگر در این طرح عرضه شوند، می توان توقع کاهش قیمت نسبی را در بازار شب عید داشت.

اما سوال مهم اینجاست که چرا خودروسازان کشور بعد از افزایش قیمت های نجومی تصمیم به فروش فوری محصولات خود با قیمت در حاشیه ی بازار گرفته اند و آیا نمی شد تا همین طرح ها در هفته های گذشته به مرحله ی اجرا می رسید؟

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//