آفرود با تسلا مدل X

۱۳۹۸/۰۱/۲۱      ۲۲۳۸

در اذهان عمومی وقتی نام خودروی شاسی بلند به گوش میرسد آفرود های در گل و لای و سنگین در اذهان تداعی میشود اما به طور کلی خیلی از شاسی بلند ها به درد آفرود نمیخورند ولی این مورد محدودیتی برای کسی که بخواهد محسوب نمیشود به عنوان مثال چند نفر اهل جمهوری چک با شاسی‌بلندی مدرن به آفرود رفته‌اند. نام این شاسی‌بلند تسلا مدل X است!
 
 
از آنجایی که تسلا مدل X به عنوان یک شاسی‌بلند فروخته می‌شود بنابراین باید بتواند در شرایط خارج از جاده‌ای هم توانایی‌های خود را نشان دهد اما ما به ندرت ویدئوهایی از این خودرو در مسیرهایی غیر از آسفالت و مسابقات درگ دیده‌ایم.با توجه به ویدئوی منتشر شده می‌توان گفت مدل X با چالشی واقعی در عبور از گل و لای و زمین‌های ناهموار روبرو شده است. در برخی موارد تسلا به گیر کردن در گل نزدیک می‌شود اما راننده با مهارت خود از موانع رد می‌شود. قطعاً آفرود با این خودرو خیلی سخت به نظر نمی‌رسد چراکه مدل X خودرویی چهار چرخ محرک است اما خب هنوز هم حضور این خودرو در زمین‌های گلی و کثیف جالب به نظر می‌رسد.
 
 
برای افرادی که به آفرود کردن با تسلا مدل X خود فکر می‌کنند باید گفت ارتفاع این خودرو از سطح زمین قطعاً آن را در برخی زمین‌ها و موانع با مشکل مواجه خواهد کرد. شاید تسلا مدل X بتواند در بحث شتاب و مسابقه اکثر شاسی بلندها را شکست دهد اما در مسیرهای خارج از جاده اوضاع کاملاً متفاوت خواهد بود.با این وجود ما از مالک این خودرو برای نشان دادن توانایی‌های مدل X در زمین‌های ناهموار تشکر می‌کنیم. شکنجه‌ی چنین خودروی گران‌قیمت و جذابی در شرایط بد آب و هوایی یک روح شجاع می‌طلبد!
 
 

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//