پاگانی بسیار خاص برای فروش

۱۳۹۸/۰۲/۲۱      ۲۵۶۹

پاگانی هوایرا خودروی سوپر اسپرت موتور وسط است که توسط شرکت خودروسازی پاگانی تولید می‌شود. هوایرا، جانشین مدل زوندا محسوب می‌شود و قیمتی بالغ بر ۱٫۳۱۴٫۰۰۰ دلار دارد. نام این خودرو از الههٔ بادها در عقاید آمریکای جنوبی گرفته شده است. هوایرا از طرف مجله خودرویی تخت گاز عنوان هایپرکار سال را در ۲۰۱۲ کسب نمود.خودرویی که مشاهده می‌کنید پاگانی هویرا BC ماکینا ولانت است که در حال حاضر برای فروش عرضه شده است. اگر همچون ما احساس می‌کنید باید قیمت خودرو را بدانید پس باید گفت اکثر افراد از عهده‌ی خرید آن بر نخواهند آمد.
 
 
این خودرو سفارش یک کلکسیونر خودروی آمریکایی با نام کریس سینگ بوده و در سال 2017 به این خریدار خوش‌شانس و ثروتمند تحویل داده شده است. خودروی یاد شده شاید در آن دوران دیوانه‌وارترین محصول پاگانی محسوب می‌شده و پس از تحویل یک بال عقب فیبر کربنی سفارشی روی خودرو نصب شده که بزرگ‌تر از مدل استاندارد می‌باشد. اگرچه در آگهی فروش خودرو گفته شده این خودرو کارکردی نداشته اما خب واضح است که این موضوع صحیح نیست زیرا هوایرا BC ماکینا ولانت نه تنها در آمریکا رانده شده بلکه سال پیش در ژنو سوئیس هم مشغول خودنمایی بوده است.
 
 
ظاهر این خودرو ترکیبی از متریال فیبر کربنی آبی‌رنگ و فیبر کربن براق سنتی می‌باشد. ورودی‌های هوای بزرگی در پانل‌های سه‌چهارم عقب به چشم می‌خورد و البته نباید ورودی هوای روی سقف را نیز از یاد برد. در دیفیوزر عقب هم عناصر آبی‌رنگ به کاررفته‌اند. رینگ‌های طلایی، کالیپرهای ترمز آبی و… از جمله شاخصه‌های طراحی ظاهری این خودروی خاص هستند.
 
 
با قدم گذاشتن به داخل خودرو شاهد یکی از بهترین و گران‌ترین کابین‌های دنیا خواهید بود. صندلی‌های سطلی فیبر کربنی با عناصر آبی‌رنگ، دوخت‌های مشابه پرچم ایتالیا و تریم های ویژه جزو شاخصه‌های کابین هوایرا BC ماکینا ولانت هستند. مالک خودرو همچنین برخی قطعات چرمی مشکی، ترکیب فیبر کربن طلایی‌رنگ و مات و قطعات آلومینیومی مشکی را سفارش داده است. این خودرو همچنین با سِت چمدان‌ها و کیف‌های هماهنگ با کابین خودرو به فروش می‌رسد.
 
 
نیروبخش هوایرا BC پیشرانه‌ی 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربوی ساخت AMG است که قدرت 789 اسب بخاری و گشتاور 1100 نیوتون متری دارد.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//