معرفی کادیلاک XT۶ لوکس و گران‌ قیمت

۱۳۹۸/۰۳/۲۶      ۲۱۱۴

این کراس‌اووری سه ردیفه است که بین مدل کوچک‌تر XT5 و اس‌یووی فول سایز اسکالید قرار می‌گیرد. مهم‌ترین ویژگی XT6 طراحی منحصربه‌فرد آن است که طبق زبان طراحی جدید کادیلاک و با الهام از کانسپت اسکالا شکل گرفته است. 
 
 

کادیلاک امیدوار است با معرفی XT6 جدید سهم قابل‌توجهی از کلاس کراس اوورهای لوکس سه ردیفه را به خود اختصاص دهد. این خودروی شیک در نمایشگاه دیترویت 2019 توجهات را به خود جلب کرد و در ماه مارس هم قیمت و مشخصات دو تریم پریمیوم و اسپورت آن اعلام شد؛ اما کادیلاک اندکی پیش از عرضه‌ی این خودرو اقدام به انتشار پیکربندی آنلاین این خودرو کرده و حالا می‌توانیم با گران‌ترین نسخه‌ی XT6 آشنا شویم.قیمت پایه‌ی دو مدل پریمیوم و اسپورت این خودرو به ترتیب برابر با 53590 و 58090 دلار بوده است. پیشرانه‌ی استاندارد هر دو نسخه از نوع 6 سیلندر 3.6 لیتری 310 اسب بخاری بوده هرچند مدل اسپورت تنها به‌صورت چهار چرخ محرک عرضه می‌شود و به همین خاطر قیمت گران‌تری دارد. 
کادیلاک 9 رنگ بدنه را برای مدل اسپورت عرضه می‌کند اما تنها رنگ نقره‌ای را بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توان انتخاب کرد که عجیب به نظر می‌رسد. از آنجایی که ما به دنبال آشنایی با گران‌ترین نسخه‌ی این شاسی‌بلند هستیم بنابراین رنگ قرمز هوریزون را انتخاب می‌کنیم که 1225 دلار قیمت دارد. رنگ‌های داخل کابین خیلی روی قیمت اثر ندارند هرچند برخی ترکیب‌های رنگی فقط با انتخاب پکیج‌های سفارشی در دسترس می‌باشند.


خب اینجاست که اوضاع کمی گیج‌کننده می‌شود. پکیج پلاتینیم که 3700 دلار قیمت دارد در واقع باعث می‌شود قیمت خودرو 9875 دلار گران‌تر شود. دلیل این کار انتخاب اجباری پکیج‌های بهبود دید و تکنولوژی و همچنین پکیج دستیار راننده است که کادیلاک را با تجهیزاتی همچون کف‌پوش‌های مخصوص، صندلی‌های چرم ارتقا یافته، هدآپ دیسپلی، دوربین‌های عقب و همه‌ی سیستم‌های دستیار راننده مزین می‌کنند. البته سوپرکروز مشهور این شرکت در لیست تجهیزات به چشم نمی‌خورد.از جمله آپشن های چشمگیر دیگر این شاسی‌بلند می‌توان به صندلی‌های کاپیتانی ردیف دوم در مدل‌های 6 نفره اشاره کرد که تنها 800 دلار قیمت دارند. سیستم اطلاعات سرگرمی 2195 دلاری ردیف دوم، سیستم دید در شب 2 هزار دلاری، چراغ‌های جلوی متفاوت 700 دلار و محفظه ویژه‌ی پلاک جلو با قیمت 15 دلار از جمله آپشن های دیگر XT6 محسوب می‌شوند.


در کل وقتی تمامی آپشن های موجود را انتخاب کنید قیمت این شاسی‌بلند به 79735 دلار خواهد رسید.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//