رنو ساندرو آماده ی مسابقه

۱۳۹۶/۰۲/۲۹      ۲۸۷۶

تیر ماه سال ۱۳۹۴ بود که کمپانی رنو برای اولین بار از اولین مدل RS که بیرون از فرانسه ساخته شده بود، با نام رنو ساندرو RS رونمایی کرد.
این اولین محصول RS رنو بود که بیرون از خانه در خط تولید قرار گرفته بودو این اتفاق در کشور برزیل افتاد اما این اقدام رنو بخصوص اینکه نسخه RS رنو ساندرو تنها برای بازار آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین آماده شده است، نارضایتی‌ بسیاری از کاربران و دوست داران رنو و بخصوص مدل‌های RS را در فضای مجازی به همراه داشت.

پس از این واقعه حالا کمپانی خودروسازی رنو به مناسبت فروش و بازار خوب این محصول در بازار آمریکای لاتین و جنوبی، نسخه‌ای ویژه از رنو ساندرو RS را به تعداد محدود و با یک بسته تقویتی اسپرت تنها برای کشور برزیل آماده کرده است که برای آن نام " Racing Spirit" انتخاب شده است.


بر اساس اعلام رسمی رنو این خودرو در تیراژ کم و در تعداد ۱۵۰۰ دستگاه تولید می شود و جالب این که در قسمت مولد قدرتی آن بدون هیچگونه تغییراتی، تنها یک پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که می‌تواند نیروی ۱۵۰ اسب بخاری در کنار گشتاور ۲۰۵ نیوتن متر تولید کرده و به واسطه جعبه دنده‌ای شش سرعته دستی به چرخ‌های جلویی ارسال کند تا در عمل یک شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت ۸ ثانیه و همچنین حداکثر سرعت ۲۰۲ کیلومتر بر ساعت برای رنو ساندرو RS بدست آید.

اما در ظاهر خودرو تغییرات بسیاری صورت گرفته که رینگ های ۱۷ اینچی یکی از این موارد هستند و لاستیک های "میشلین پایلوت اسپرت" در اندازه ۴۵/۲۰۵ نمای کناری خودرو را بسیار جذاب نموده است. علاوه بر این موارد دو خروجی اگزوز، رنگ بندی ترکیبی قرمز و مشکی در بخش‌های مختلف بدنه، کالیبر قرمز رنگ ترمزها، سپر جدید در جلو برای بهبود آیرودینامیک و همچنین یکسری تغییرات ظریف و استفاده ترکیبی از رنگ قرمز و مشکی در داخل کابین هستیم که باعث شده علارغم تغییرات سطحی، این خودرو اسپرت‌تر از همیشه به نظر برسد.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر