شرایط فروش اقساطی جدید برای محصولات چری و ام وی ام (خرداد ۹۸)

۱۳۹۸/۰۳/۱۵      ۲۸۹۱

با افزایش قیمت‌های اخیر در بازار و همچنین افزایش قیمت رسمی محصولات مختلف خودروسازان علی الخصوص قیمت محصولات چری و ام‌وی‌ام که به ارقام بسیار بالایی رسیده است، مدیران خودرو برای فروش محصولاتش دست به کار شده و طرح فروش اقساطی محصولاتش را به راه انداخته است که به نظر می‌رسد با توجه به تسهیلات با مبلغ بالای این شرکت از استقبال خوبی برخوردار شود.شرکت خودروسازی مدیران خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش اقساطی محصولات چری و ام‌وی‌ام خود خبر داد که مشتریان می‌توانند با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده و مبالغ پیش پرداخت اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایند.
مدل تحویلی خودروهای مذکور در این شرایط فروش برای سال‌های 97 و 98 خواهد بود و قیمت محصولات نیز بسته به همین مدل‌ها تعیین شده است. شرایط فروش اعلامی برای محصولات چری و ام‌وی‌ام در حالی ارائه شده است که این شرکت روز گذشته اقدام به افزایش قیمت بسیاری از محصولات خود نمود.

شرایط فروش اقساطی محصولات چری
 
 
تیگو 7 تنها خودروی ارائه شده با مدل 98 این برند مدیران خودرو است. همچنین تسهیلات ارائه شده در این طرح بر خلاف محصولات ام‌وی‌ام زیر 50 درصد مبلغ خودرو بوده است.
 
شرایط فروش اقساطی محصولات ام‌وی‌ام
 
 
شاید بتوان گفت که متنوع‌ترین سبد تسهیلاتی ارائه شده مدیران خودرو در یکسال اخیر در این شرایط فروش وجود دارد که مشتریان بنا بر مدل خودرو و همچنین پیش پرداخت و توان بازپرداخت اقساط امکان خرید اقساطی خودرو را دارند. سود تسهلات ارائه شده در این طرح 21 درصد بوده و زمان تحویل نیز 30 روز کاری است.

 
شرایط فروش اقساطی توسط شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو برای محصولات MVM و چری
 
 
خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری (30 روز کاری) قابل سفارش خواهند بود. بدیهی است که خودروهای ناموجود امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
 
بیمه بدنه برای تمامی خودروهای فروخته شده در این طرح الزامی بوده و هیچ خودرویی بدون این بیمه واگذار نخواهد شد. هزینه بیمه بدنه نیز از مشتری اخذ خواهد شد.
 
خودروهای فروخته شده در این طرح، در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود و به محض اتمام اقساط تسهیلات، سند خودروها آزاد خواهد شد.
 
حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
 
این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
 
ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
 
هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
 
سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.
 
ثبت سفارش و تحویل خودرو در این شرایط فروش بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود و بدیهی است به محض اتمام ظرفیت تعیین شده در این طرح، امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//