بنتلی مدل ویژه ای از کانتینتال را رونمایی می کند

۱۳۹۶/۰۳/۰۵      ۳۰۶۱

این هفته قرار است تا بنتلی برای بار ۳ در مسابقات ۲۴ ساعته ی پیست نوربرینگ شرکت کند و برای این امر مدلی خاص را آماده کرده که از بسیاری جهات به مدل GT۳ شباهت دارد و نام آن را کانتینتال ۲۴ گذاشته و در بیرون و خارج خودرو تغییراتی صورت گرفته است تا آن را آماده ی رقابت کند.

تم رنگی آن بسیار مهیج بوده و در نمای کناری نام خودرو یعنی کانتینتال ۲۴ بر روی درب ها هک شده است .
از قسمت جلویی و کاپوت خودرو تا انتهای بنده رنگ بندی منحصر به فرد صورت گرفته است و در کناره ها
و در ها از رنگ های تیره استافده شده است.
اصولا ترکیب رنگ های زرد و مشکی و یا قرمز و مشکی نمایی اسپرت و وحشی را به خودرو می بخشد که اینجا نیز مشاهده می کنیم بنتلی برای مزین کردن نمونه ی اسرت خود از این قانون رنگ بندی استفاده کرده است.

در نمای کنار رینگ های ۲۱ اینچی بزرگ را می بینیم که چهره کناری خودرو را بسیار عالی مزین کرده و البته آینه هایی با پوشش فیبر کربن نیز به جلوه ی خاص خودرو افزوده است.


رنگ آمیزی دو گونه خودرو در داخل کابین نیز مشاهده می شود و بصورت ماهرانه این امر انجام شده و روح راننده بازی می کند.


بنتلی کانتینتال ۲۴ از پیشرانه ای ۱۲ سیلندر و ۶ لیتری استفاده می کند و که توانایی تولید ۷۰۰ اسب بخار را دارد و گشتاور آن به ۱۰۱۷ نیوتن متر می رسد که این نیرو توسط یک گیبکس ۸ سرعته خودکار به هر چهار چرخ منتقل می شود .
این پیشرانه ی حجیم و قدرتمند می تواند وزن ۲.۳ تنی این خودروی اسپرت و لوکس را در مدت زمان تنها ۳.۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلو متر در ساعت برساند و حداکثر سرعت ۳۳۶ کیلومتر در ساعت را برای آن به ارمغان بیاورد.

این خودرو تنها در ۲۴ نمونه تولید می شود و بهایی ۲۵۰ هزار یورویی برای آن در نظر گرفته شده است.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر