معرفی رمزموبیل RM-X۲

۱۳۹۸/۰۶/۲۶      ۲۲۲۰

 
خودرو یا بهتر بگوییم هیولایی که مشاهده می کنید ترکیبی از هالو وارتوگ و هاموی بوده و رمزموبیل RM-X2 نام دارد. سازنده‌ی این خودرو از آن به عنوان “هایپرکار چندمنظوره” نام می‌برد. RM-X2 جزو خودروهایی است که بدون سر و صدای آن‌چنانی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 رونمایی شده است.


 
رمزموبیل درباره‌ی محصول خود ادعاهای بسیار بزرگی داشته و از این نظر فکر می‌کنیم که مشخصات این خودرو با اغراق نسبتاً زیادی منتشر شده‌اند. این خودرو از شاسی مونوکوک فیبر کربنی با پوشش تفلونی استفاده می‌کند تا گل‌ولای به آن نچسبد. مشتریان همچنین می‌توانند طرح کابین 6 یا 8 نفره را انتخاب کنند. سیستم تعلیق RM-X2 نیز بازه‌ی حرکتی 30.48 سانتی‌متری داشته و یک حسگر لیزری نیز ارتفاع آن را تنظیم می‌کند تا به سطح بهینه برسد.
 


مشتریان از طریق درب‌های قیچی شکل بزرگ وارد کابین خواهند شد. در بخش داخلی RM-X2 می‌توان صفحات نمایش راننده و سرنشین را دید.از دیگر ادعاهای این شرکت می‌توان به سیستم تراک استقرار و سفارشی اشاره کرد. این سیستم برقی می‌تواند گسترش یافته و در صورت از دست رفتن کشش لاستیک به شاسی‌بلند موردبحث قدرت ببخشد.

  
 

خریداران می‌توانند از بین قوای محرکه‌ی 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار LT5 شورولت، 8 سیلندر 6.6 لیتری دیزل دورامکس و تمام الکتریکی یکی را انتخاب کنند. رمزموبیل بدون اشاره به پیشرانه‌ای خاص می‌گوید این شاسی‌بلند قدرت 999 اسب بخاری داشته و شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت آن در 3.3 ثانیه ثبت می‌شود. یک جعبه انتقال سفارشی نیز باعث می‌شود قدرت بین چرخ ها توزیع شود.این شرکت به دنبال تولید 12 نمونه‌ی اولیه از RM-X2 در سال 2020 خواهد بود. هدف نهایی شرکت نیز ارائه‌ی این شاسی‌بلند در 4 نسخه است که مدل پایه نسخه‌ای سبک‌وزن (حدود 1500 کیلوگرم) خواهد بود. مدل دوم که با نام دویل تاچ شناخته می‌شود از همان سیستم تراک و تریم طلایی سود خواهد برد. مدل رمزایدر از پانل‌های بدنه‌ی ضدگلوله استفاده می‌کند اما رمزموبیل اشاره‌ای به مدل نهایی یا چهارم نکرده است.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//