رویین تن خودروی جدید ارتش رونمایی شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۴      ۲۰۶۸

جای بسی خوشبختیست که هرچه قدر خودروسازان داخلی فشل و از هم گسیخته و بی اخلاق هستند خودرو سازان نیروی مسلحمان پر کار و پر ثمر هستند به طوری که در دوازدهم مهر ماه که دستاوردهای جدید ارتش طی مراسمی با حضور سرتیپ محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش و سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش رونمایی شدند.رونمایی از خودروی جدید رویین تن در ایرانخودروی جدید رویین تن با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و تولید شده و یکی از جدیدترین دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
 
 
این خودرو یک خودروی سبک تاکتیکی است و در برابر گلوله‌های هسته فولادی مقاومت فراوان دارد.به گفته امیر دادرس جانشین فرماندهی ارتش، در طراحی و ساخت رویین تن ازفناوری‌های نو و استاندارد‌های دفاعی ایران بهره برده شده است.
 
 
این خودرو از قدرت و تحرک بالا و توان به وزن عالی و همچنین حفظ جان خدمه و نفرات سرنشین در مقابله با تهدیدات و عملیات تروریستی برخوردار است.رونمایی از خودروی جدید رویین تن در ایرانبه گفته یک کارشناس دفاعی ارتش حاضر در مراسم رونمایی، خودروی ضدگلوله رویین تن در برابر گلوله اسلحه‌های کلاشینکف، ژ 3 و نیز کالیبر 50 دوشکا­و توپ 23 میلی متری مقاوم است.
 
 
همچنین این خودرو قابلیت آن را دارد که موشک شلیک شده به سمت خود را منحرف کند. این انحراف از طریق اخلال در گیرنده و لیزر قفل شده به موشک حاصل می‌شود. خودروی رویین تن توان نبرد در اراضی پرفراز و نشیب را نیز دارا است.این خودرو بعد از رونمایی تحویل دستگاه‌های نظامی می‌گردد تا مورد استفاده نیروهای مسلح کشورمان قرار گیرد.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//