رونمایی شورولت کوروت C۸ کانورتیبل

۱۳۹۸/۰۷/۱۶      ۲۲۴۱

  شورولت کوروت C8 نتیجه تلاش ۵۰ ساله مسئولان کمپانی برای ساخت کوروت موتور وسط است. شورولت کوروت ۲۰۲۰ مجهز به سقف تاشو به‌صورت رسمی رونمایی شد و تا اوایل سال آینده راهی بازار می‌شود.اولین شورولت کوروت کانورتیبل که پیشرانه‌ی آن در پشت راننده قرار دارد، به‌طور رسمی رونمایی شد. هنوز هیچ قیمتی برای پکیج‌های اضافی این خودروی روباز وجود ندارد.

 

دلیل خوبی برای استفاده از رنگ قرمز به‌جای آبی در کوروت وجود دارد؛ ترکیب رنگ‌های قرمز و سیاه برای این خودرو بسیار خیره‌کننده جلوه می‌کند. در بیشتر بخش‌های بدنه تزئینات کربن به چشم می‌خورد؛ تزئینات قرمز جلوپنجره نیز جلوه‌ای از شخصیت و ابهت به خودرو اضافه می‌کند.

 

تقریباً در هر کجای دیگری از خودرو به کربن برمی‌خوریم که از جمله می‌توان به استفاده از آن در لوگوها، آینه‌های جانبی و اسپویلر اشاره کرد. بال بزرگ در عقب نیز حالت اسپرتی به این خودروی کانورتیبل می‌دهد که به‌هیچ‌وجه چیز بدی نیست. رینگ‌های پرفورمنس پیوتر (Performance Pewter) انتخاب بی‌نظیری به نظر می‌رسد. پشت این رینگ‌های زیبا، ترمزهای Z51 وجود دارد و برای کسانی که به‌دنبال تجربه‌ای کامل از شورولت کوروت C8 هستند، مناسب خواهد بود.

 
 
موارد جالب دیگری نیز در شورولت کوروت روباز وجود دارد. صندلی‌های و فضای داخل کابین با رنگ قرمز آدرنالین تزئین شده است و در صورت تمایل به ارتقا، برای آن برخی تزئینات فیبر کربنی هم وجود دارد.محصول نهایی همان چیزی است که در عکس‌های گالری مشاهده می‌کنیم و اگر بخواهیم صادقانه قضاوت کنیم، با بسیاری از تصاویر شورولت کوروت کانورتیبل که تاکنون دیده‌ایم، کاملاً متفاوت است.

 

قیمت برای شورولت کوروت C8 کانورتیبل از حدود ۶۷،۵۰۰ دلار شروع می‌شود. تولید این خودرو اواخر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد و اولین مدل‌های آن تا اوایل سال ۲۰۲۰ به نمایندگی‌های فروش می‌رسند.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//