معرفی پورشه ۹۱۱ GT۲ RS مدل ۲۰۱۸

۱۳۹۶/۰۳/۲۶      ۲۳۴۶

اخیرا در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی که سالانه برگزار می شود و تحت عنوان E۳ مشهور است پورشه نسخه ای خاص از مدل ۹۱۱ GT۲ RS را را رونمایی کرد.

هنگامی که این خودرو در استیج اصلی و مرکزی قرار داشت بازی فورزا موتور اسپرت ۷ به تماشاچیان معرفی شد و می توان گفت این خودرو یکی از قهرامانان اصلی این سری از بازی ها به شمار می ورد .
بازی فورزا موتور اسپرت از سری بازی های برجسته ی مایکروسافت برای XBox است !
هنوز اطلاعات دقیقی از این خودرو منتشر نشده است ولی مدیر خلاقیت استدیوی Turn ۱۰ بیان کرد : GT۲ RS قدرتمندترین ۹۱۱ جاده‌ای تاریخ خواهد بود.

همانطور که قبلا نیز مطرح شده بود این خودرو قرار است از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری توین توربو بکار رفته در مدل توربوی S استفاده کند !


اما از طرفی با بکارگیری توربوهای بزرگ‌تر، اگزوز تیتانیومی، اینترکولر خنک شونده با اسپری آب ، خروجی بیشتر و دیگر تغییرات، قدرت موتور فراتر از ۶۴۴ اسب بخاری و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متر رفته است. این نیروی خارق العاده از طریق یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه و دیفرانسیل مرکزی با قفل الکترونیکی به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود.
این خودرو می تواند در کمتر از ۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و تنها در ۹ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت دسترسی پیدا کند.

از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به سیستم تعلیق برگرفته از خودروی مسابقه‌ای، فرمان پذیری چرخ‌های عقب، شیشه‌های گوریلا گلس و رینگ‌های ۲۰ اینچی در جلو و ۲۱ اینچی در عقب اشاره کرد .

در مورد معرفی کامل و زمان ارائه آن به بازار هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی به محض منتشر شدن اخبار در اتونت آن را برای شما منتشر خواهیم کرد!

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر