برترین طراحی های خودرو در سال ۲۰۱۷

۱۳۹۶/۰۴/۱۷      ۱۱۴۴۲

برای اینکه بدانیم کدام خودروها در سال ۲۰۱۷ بهترین طراحی ها را داشته اند باید به جوایز معتبر اهدا شده توسط Red Dot به برندگانش نگاهی بیاندازیم. هر ساله بهترین طراحی ها انتخاب میشوند و خودروها هم در این میان هستند.
بهترین‌های طراحی‌های سال ۲۰۱۷ که چند ماه پیش اعلام شده بود عبارتند از فراری J۵۰، مزدا MX-۵ RF، کیا اپتیما اسپورت واگن و آئودی Q۲.
علاوه بر این خودروها،Red Dot در سال ۲۰۱۷ برندگان خود را اینگونه اعلام داشته است : ب ام و سری ۵، سیتروئن C۳، جنسیس G۸۰ اسپورت، هیوندای آزرا/گرنجور، کیا ریو، پژو ۳۰۰۸، سئات ایبیزا، اشکودا کودیاک و اوکتاویا Combi، ولوو V۹۰ و فراری ۴۵۸ MM اسپچیاله، GTC۴ لوسو و لافراری آپرتا
از دیگر خودروهای دارای طراحی خوب در سال جاری میتوان به هیوندای i۳۰، کیا نیرو و بورگوارد BX۵، و چندین موتورسیکلت نیز جوایزی را به خانه برده‌اند که شامل ب‌ ام‌ و R NineT Racer، یاماها XSR۹۰۰، ولتا BCN و اسکوترهای الکتریکی Jiangsu Niu M۱ و C-One اشاره کرد.

سال ۲۰۱۷ برند فراری از نظر طراحی از سایر برندها فعالتر بوده و ۴ سوپرکار خود را در لیست بهترین‌ها قرار داده است. در کل گروه هیوندای موتور ۵ محصول خود را در لیست نهایی قرار داده که یکی از آن‌ها در میان از بین بهترین ها هم بهترین شده و سه مدل دیگری برنده جوایز در بخش‌های مختلف شده و یک خودرو هم از این برند در میان این لیستها جای گرفته است.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر