بررسی تخصصی مزدا۳ مدل ۲۰۱۸

۱۳۹۶/۰۵/۱۴      ۲۸۰۷

خبری که جدیدا منتشر شده حاکی از آن است که قیمت مزدا۳ مدل ۲۱۰۸ از ۱۸۰۹۵ دلار آغاز خواهد شد.
یکی از مهمترین تغییرات این مدل به روز شده که اکنون وارد بازار آمریکا شده سیستم هوشمند ترمز شهری است.
ویژگی های پایه ای مدل مزدا۳ اسپورت که به صورت استاندارد در این مدل عرضه میشود عبارتند از: استارت دکمه‌ای، شیشه‌ها و قفل مرکزی برقی و سیستم اطلاعات سرگرمی ۷ اینچی کانکت. این مدل به کمک پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری با قدرت ۱۵۵ اسب بخاری حرکت میکند.

مزدا۳ تورینگ یک مدل بالاتر است که از قیمت ۲۰۰۹۰ آغاز میشود و امکانات آن عبارتند از: تنظیم برقی صندلی راننده در ۶ جهت، چرمی بودن غربیلک فرمان و صندلی‌ها٫برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران، چراغ‌های جلوی خودکار و صندلی‌های جلوی گرم شونده.

این خودرو در مدل تورینگ تغییرات چندانی نداشته ولی چند تغییر جزئی عبارتند از:آینه‌های جدید، نگه‌دارنده عینک آفتابی بالای سر و رینگ‌های آلیاژی بازطراحی شده با تِم نقره‌ای تیره. اما یکی از مهمترین تغییرات این خودرو مجهز شدن به پیشرانه ۲.۵ لیتری اسکای اکتیو G با قدرت ۱۸۴ اسب بخار است.

مزدا ۳ تورینگ علاوه بر این تجهیزات و پیشرانه بزرگتر پکیج‌های سفارشی جدیدی شامل مونروف، رادیوی ماهواره‌ای SiriusXM و سیستم صوتی Bose با نه بلندگو را ارائه می‌کند.

بهای آغاری مدل کاملاً فول گرند تورینگ ۲۳۱۴۵ دلار است و صندلی‌های چرمی و هدآپ دیسپلی از امکانات آن است و علاوه بر آن دارای چراغهای جلو و عقب LED است.

پکیج تجهیزات پریمیوم با بهای ۱۶۰۰ دلار که برای خریداران قابل سفارش است شامل غربیلک فرمان گرم شونده، آینه عقب با تیره شوندگی خودکار و طیفی از تجهیزات کمک‌راننده همانند کروز کنترل راداری و دستیار حفظ خودرو میشود.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر