پولاریس اسلینگ شات مدل ۲۰۱۸

۱۳۹۶/۰۵/۱۱      ۱۹۱۶

از طیف محصولات اسلینگ شات پولاریس برای سال ۲۰۱۸ رونمایی شده است.به منظور شخصی‌سازی بیشتر محصولات ویژگی‌ها و آپشن های جدیدی به این مدلهای به روز شده داده شده است.برای این سواری منحصربه‌فرد تریمهای گوناگونی وجود دارد و از تریم S پایه تا نسخه فول SLR LE و سیستمهایی چون سیستم تعلیق بیلشتین با تنظیمات ۱۰ گانه و حتی سیستم صوتی۲۰۰ واتی راکفورد راشامل میشود.
این محصول با وجود نداشتن سود زیادی برای پولاریس تجربه منحصربه‌فرد و جذابی که هندلینگ خودرویی اسپورت را با اتمسفر هوای آزاد موتورسیکلت ترکیب کرده محسوب میشود.
رودسترهای دارای کاکپیت روباز در مدل S از ۱۹۹۹۹ دلار آغاز میشوند و با ۲۵۴۹۹ دلار میتوان تریم SLR با رنگ‌های آبی و قرمز را خرید.بهای رنگ آبی الکتریک که رنگ جدید این نسخه است هم ۲۸۹۹۹ دلار است. نسخه ی محدود SLR LE از قیمت ۳۰۹۹۹ دلار آغاز میشود و بدنه ای دو رنگ دارد که گرافیک های منحصر به فرد این خودرو یا موتورسیکلت است.
طبق گفته ی معاون بازاریابی این شرکت سیستم سواری معرفی شده جدیدترین تکنولوژی‌ها با تجربه سواری هیجان‌انگیز ادغام شده است.در پی اضافه شدن تریم SLR LE به طیف محصولات به نیازهای افرادی که دنبال بهترین‌ها هستند هم به بهترین نحو پاسخ داده میشود.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر