شاهکار جدید پورشه ۹۱۱ در پیست نوربرینگ

۱۳۹۶/۰۷/۰۷      ۲۶۱۲

برای بار دیگر پورشه خودروی محبوب و شاهکار خود را به قلب تپنده ی نوربرینگ فرستاده تا اینبار نیز همانند گذشته به افتخار آفرینی برای کمپانی پورشه دست بزند.
پورشه ۹۱۱ GT۲ RS نه تنها سریع‌ترین خودروی پورشه تا به امروز است، بلکه همانطور که گفته شد، موفق شده است رکورد سرعت در پیست نوربرگ رینگ را جابجا کند که حدود ۵ ثانیه سریع‌تر از خودروی لامبورگینی هوراکان پرفرومنس با زمان ۶ دقیقه و ۵۲ ثانیه و ۱ صدم ثانیه عمل کرده و موفق شده است زمان جدید ۶ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۳ دهم ثانیه را به عنوان یک رکورد جدید در بین خودروهای سوپر اسپرت به ثبت برساند و البته این زمان ها و عملکرد فوق العاده حتی از پورشه ۹۱۸ اسپایدر هیبریدی نیز بهتر بوده است.

در حال حاضر رکورد اصلی پیست نوربرینگ در دستان مکلارن P۱ LM است که توانسته پیست نوربرگ رینگ را در عرض تنها ۶ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۲ دهم ثانیه طی کند.
اما ۹۱۱ در سگمن خود بی نظیر بوده و رقیبی در حال حاضر ندارد.

لارس کرن که راننده ی آزمایشی تیم پورشه در این آزمایش بود در دور اول توانست به زمان زیر ۶ دقیقه و ۵۰ ثانیه دست یابد و نهایتا سرعتی معادل ۱۸۴.۱۱ کیلومتر در ساعت نیز داشته است که از این حیث هم یک رکورد به شمار می رود.

پورشه ۹۱۱ GT ۲ RS دارای قلب تپنده ی ۳.۸ لیتری توربوشارژر شش سیلندر است که حداکثر نیروی آن برای ثبت شتاب ۲.۸ ثانیه و سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت، چیزی معادل ۶۹۰ اسب بخار در کنار ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور خواهد بود.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
۱۳۹۶/۰۷/۲۲, ۰۶:۲۳

عاشقشمممممم❤️❤️❤️