۳ سدان اسپرت برتر در بازار امارات

۱۳۹۶/۱۰/۱۶      ۱۶۴۵۷

در صنعت خودرو همواره ایجاد توازن و خلق خودرویی که هم لوکس باشد هم اسپرت کار دشواری بوده است.
اما سه خودروی آئودی S۶ و بی ام و M۳ و مرسدس بنز E۶۳ توانسته اند از پس این امر دشوار برآیند و هر یک ویژگی های لوکس بودن را فدای قابلیت های اسپرتشان نکرده اند و بالعکس .
در ادامه به بررسی تک تک این خودرو ها می پردازیم .

۱) آئودی S۶

اگر یک مدیر سطح بالا باشید و برای دائما در حال رفتن به قرار های ملاقات باشید شک نکنید که این خودرو یکی از بهترین خودرو ها برای شماست.
طراحی زیبای بدنه، کابین دلنواز و خوش آب و رنگ و نیز نوآوری‌های تکنیکی موجود در این خودرو شما را سر شوق می‌آورد. سامانه انتقال قدرت آن که شامل یک گیربکس ۷ سرعته خودکار است و به یک پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری کوپل شده که برای کارایی و مصرف بهینه سوخت مجهز به سیستم غیرفعال کردن چند سیلندر شده است. سیستم تعلیق بادی تطبیقی و سامانه تمام چرخ محرک آن نیز به مهار پیشرانه توانمند آن یاری می‌رسانند.

ویژگی های کلی آئودی S۶ :
پیشرانه : ۸ سیلندر V شکل به حجم ۴ لیتر
توان خروجی موتور : ۴۵۰ اسب بخار
حداکثر سرعت : ۲۵۰ کیلو متر در ساعت
قیمت : ۳۱۳،۵۰۰ درهم (۸۵،۳۰۰ دلار)۲) بی ام و M۳
ظاهری گیرا و دلپسند ، پرفورمنس بالا و بی عیب و نقص  این‌ها تمامی آن ویژگی‌هایی هست که به عنوان شاخص هویتی در ساخته‌های خودروساز ژرمنی، یعنی ب‌ام‌و دیده می‌شوند و بی‌شک ب‌ام‌و M۳ نیز از این قاعده مستثنا نیست. پیشرانه توربو شارژ این سدان اسپرتی یک شتاب وحشیانه و تند و تیز را برای آن فراهم می‌کند. حتی اگر در بزرگراه‌های سرعت هم در حال تردد باشید، شاهد عملکردی عالی از ترمزهای آن خواهید بود و قادرید بی هیچ نگرانی از وسیله نقلیه پشتی خود به سهولت آن را متوقف کنید. ب‌ام‌و M۳ یک گزینه درخور و شایسته است و می‌توانید تجربه‌ای عالی از راندن را از آن در جاده‌ها انتظار داشته باشید.

ویژگی های کلیدی بی ام و M۳
پیشرانه : ۶ سیلندر V شکل به حجم ۳ لیتر
توان خروجی موتور ۴۳۱ اسب بخار
گشتاور : ۵۵۰ نیوتن متر
حداکثر سرعت : ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت
قیمت : ۴۰۲،۵۰۰ درهم (۱۰۹،۶۰۰ دلار)

۳) مرسدس بنز E۶۳
 این خودروی اسپرتی یک گزینه آسان و در دسترس برای آن دسته از اشخاصی هست که در پی سدانی با سرعت استثنایی، کابینی راحت و طراحی جذاب هستند. نسخه جدید E۶۳ از سلف خود سنگین‌تر و بزرگتر بوده و در عین حال، به نحو حیرت‌آوری تند و سریع است. ضمن اینکه سامانه‌های کمک الکتریکی که در آن تعبیه شده در ثبات این خودرو در مسیر مستقیم، مددکار شما هستند. چنانچه خواهان خودروی لوکسی هستید که از برچسب مقرون‌به‌صرفه قیمتی برخوردار باشد، مرسدس بنز E۶۳ کاملاً مناسب حالتان خواهد بود.ویژگی های کلیدی مرسدس بنز E۶۳
پیشرانه : ۸ سیلندر V شکل به حجم ۴ لیتر
توان خروجی موتور : ۶۱۲ اسب بخار
گشتاور : ۸۵۰ نیوتن متر
حداکثر سرعت : ۲۵۰ کیلومتر در ساعت
قیمت : ۴۱۵،۰۰۰ درهم (۱۱۳،۰۰۰ دلار)


نتیجه گیری
از نظر فنی رو ظاهری همانطور که در مقاله به آن اشاره شدمرسدس بنز E۶۳ از رقبا سر بود و می توان گفت ظاهر گیرا و متناسب آن تمامی آنچه را که برای رفتن به مقصد به آن نیاز دارید، برایتان مهیا می‌کند؛ چه این مقصد یک قرار مهم تجاری باشد و یا صرف گاه بیگاه نهار در یک رستوران. مرسدس بنز E۶۳ یک سدان پرفورمنس درخور و مناسب برای هر مسیر ممکنی است.


مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
beny93
۱۳۹۶/۱۰/۱۶, ۲۲:۱۵

به نظرم بايد بي ام و سري ٥ رو مياوردن نه سري ٣. به هر حال نظر شخصيم آئودي😋