معرفی Subaru Ascent

۱۳۹۶/۱۱/۱۹      ۲۰۴۳

خودرو Subaru Ascent جدید در نمایشگاه
اتومبیل لس آنجلس معرفی شد . SUV جدید Subaru در بازار آمریکای شمالی با Honda Pilot، Ford Explorer، Chevrolet Traverse و سایر مدل های مشابه رقیب خواهد بود. او همچنین تلاش می کند توجه خریداران بالقوه را در این کلاس رقابتی با طراحی بیرونی بسیار متمدن خود و داخلی ۸ نفره و همه جانبه را جلب کند. سوبارو خودروی خود را با اراده خریدار خود تولید می کند. فروش سابارو در ایالات متحده طی ۷۱ ماه گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است.


سوبارو ایسنت قرار است در ۴ تیپ مختلف پایه، پریمیوم، لیمیتد و تورینگ روانه بازار شود. در مدل پایه امکانات مناسبی همچون ترمز اضطراری خودکار، هشدار دهنده حرکت در میان خطوط، نمایشگر ۶.۵ اینچی چند رسانه‌ای مجهز به اندروید اتو و اپل کار پلی، رینگ‌های ۱۸ اینچی،‌ باربند ریلی روی سقف و همچنین تهویه مطبوع خودکار سه منطقه‌ای به چشم می‌خورد.

اما در مدل پریمیوم همراه با یک نمایشگر بزرگ‌تر ۸ اینچی و کلیه امکانات مدل پایه، آپشن های دیگری نظیر هشداردهنده ترافیک عقب، مودم روتر وای فای داخلی، گرم کن آینه‌های جانبی، سیستم تشخیص نقاط کور و ترمز دنده عقب خودکار نیز به خودروی شما اضافه خواهد شد. در تیپ لیمیتد، ما می‌توانیم تودوزی چرم، رینگ‌های بزرگ‌تر ۲۰ اینچی، لاستیک‌های مناسب برای چهار فصل و سیستم ورود بدون کلید را در اختیار داشته باشید. و در نهایت تیپ تورینگ شامل تجهیزاتی نظیر تریم کرومی داخلی، کابین به مراتب لوکس‌تر همراه با سیستم صوتی با کیفیت هارمن کاردون با ۱۴ بلندگو.

این خودرو سه ردیفه و قادر به پذیرایی از ۸ نفر است، اما اگر نیازی به صندلی‌های پرتعداد داخل کابین ندارید شما می‌توانید ستاپ‌های مختلف صندلی‌ها را به صورت سفارشی تعیین کنید؛‌ به طور مثال می‌توان صندلی‌های ردیف دوم را به صورت خلبانی انتخاب کرد. بنابراین بدون نیاز به هرگونه هزینه اضافی می‌توانید تعداد صندلی‌های خودرو را به هفت نفر کاهش دهید. در این خودرو همچنین هشت درگاه USB همراه با خروجی برق ۱۲۰ ولت و ۱۹ نگه دارنده‌ی لیوان نیز برای سرنشینان تعبیه شده است.

سوباره از پلتفرم ویرایش شده‌ و جدید خود بر روی این خودرو شاسی بلند ۳ ردیفه استفاده کرده است که در حال حاضر شاهد حضور آن بر روی محصول‌هایی نظیر ایمپرزا و کراس ترک نیز هستیم. پلتفرم جدید سوباره دارای اتصالات محکمی است که سر و صدا و ارتعاشات داخل کابین را به خوبی کاهش می‌دهد. فاصله محوری سوبارو ایسنت ۲.۸۹ متر است و از طول ۵ متری برخوردار است.

 
سوبارو قرار است شاسی بلند ۸ نفره خودش را در اوایل تابستان سال آینده میلادی، با قیمت پایه ۳۰ هزار دلاری روانه‌ی بازار کند.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//