آغاز فروش بورگوارد BX۵ با قیمت علی الحساب + کاتالوگ

۱۳۹۶/۱۲/۲۲      ۲۹۳۲

 
شرکت کیان موتور وارنا به عنوان نماینده رسمی بوگوراد در ایران، پس از فروش کراس اوور BX7 اینبار فروش خودرویی دیگر را با نام BX5 آغاز کرده است.
 
طبق اطلاعات به دست آمده، کیان موتور وارنا قیمت کراس اوور BX5 را ۲۳۹ میلیون تومان اعلام کرده و مشتریان می توانند این خودرو به صورت پیش خرید سه ودیعه ای ثبت نام کنند. در ابتدای پیش فروش این خودرو به ۶۰ میلیون تومان پیش پرداخت نیاز است و ۴۵ روز بعد ودیعه دوم با مبلغ ۶۰ میلیون تومان نیز پرداخت می شود. در نهایت با نزدیک شدن به سررسید ۹۰ روز کاری، ودیعه سوم با محاسبه سود مشارکت و شرایط روز (اعم از نرخ بیمه، میزان مالیات ارزش افزوده، هزینه های قانونی متحمل بر مشتری و…) از مشتریان دریافت می شود. اعلام شرایط فروش اولیه بورگوارد BX5 همزمان با افتتاح شعبه رشت کیان موتور وارنا انجام شده است.
بورگوارد BX5 کراس اووری دو دیفرانسیل و کوچکتر از BX7 است که از نظر کلاس بدنه ای با خودروهایی چون سانگ یانگ کوراندو، میتسوبیشی ASX، هیوندای توسان و… در یک جایگاه قرار دارد. محصولات بورگوارد به گفته مدیران این نشان تجاری اصالت و مهندسی آلمانی دارند و مانند بسیاری از برندهای مطرح دنیا، تنها مونتاژ و تولید خودروهای بورگوارد در چین انجام می شود.
 
 

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر