بررسی شورلت بولت مدل ۲۰۱۷ (Chevrolet Bolt )

۱۳۹۶/۱۲/۲۳      ۲۵۲۸

 
خودرویی برقی  شورلت بولت  از  معدود  خودروهایی است که علاوه بر برقی بودن دارای فضای کافی داخلی و فضای بار مناسب است.و از  ارزان ترین خودروهای برقی است که می تواند  ۲۰۰ مایل مسافت را در حالت برقی بپیماید.البته در این رنج قیمت  و الکتریکی بودن بعد از این خودرو  شورلت اسپارک EV ،فولکس واگن گلف الکترونیکی و فورد فوکوس الکتریکی بترتیب در جایگاه بعدی قرار دارند.قیمت پایه این خودرو ۳۷،۵۰۰ دلار است.
 
مشخصات فنی خودروی  شورلت بولت به ترتیبی است که این خودرو از یک موتور جلو   و محور جلو است. شورلت بولت دارای ظرفیت عالی ۵ سرنشین است .البته مدل  ۴ درب هاچ بک این خودرو نیز در لیست فروش است.
 
 شورلت بولت موتور مغناطیس دائم سنکرون AC را در زیر کاپوت خود دارد.این موتور برقی ۲۰۰ اسب بخار قدرت و   ۲۶۶ پوند فوت گشتاور ایجاد می کند.لازم است بدانید شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۶٫۹ ثانیه  و بیشترین سرعتش ۱۵۰ کیلوتر بر ساعت استوکه برای یک خودروی برقی کاملا طبیعی است بخصوص در چنین قیمتی .
 
ابعاد  بیرونی شورلت بولت شامل فاصله ی دو محور:۱۰۲٫۴ (اینچ) طول: ۱۶۴٫۰ (اینچ) عرض: ۶۹٫۵ (اینچ)  ارتفاع: ۶۲٫۸ (اینچ)  فضای داخل کابین برای مسافر: ۹۴ فوت مکعب  است.حجم صندوق نز : ۱۷ فوت مکعب است.شورلت بولت دارای وزن خالص  ۳۶۰۰ پوند است.
 
ویژگی های قابل توجه در شورلت بولت  شامل چراغ های جلو و عقب LED، صفحه نمایش  ۱۰٫۲ اینچی،سیستم سرگرمی  MyLink ،بلوتوث، OnStar 4G LTE، هات اسپات وای فای،  جالیوانی ، شارژ بی سیم و دسته صندلی کشویی با جعبه ای زیر آن برای قرار گرفتن یک تبلت است.

مطالب مشابه
نظرات
ثبت نظر
//